دستورالعمل فعالیت‌های انتخاباتی در فضای مجازی تدوین شد

دبیر شورایعالی فضای مجازی از تدوین دستورالعمل فعالیتهای انتخاباتی در فضای مجازی خبر داد و گفت: قرار است امروز، دستورالعمل فعالیت های انتخاباتی در فضای مجازی از سوی وزارت کشور ابلاغ شود.

1834639

سیدابوالحسن فیروز آبادی  با اشاره به دستورالعمل فعالیتهای انتخاباتی در فضای مجازی گفت: به هر حال بخش بزرگی از تبلیغات انتخاباتی در فضای مجازی انجام می شود که با توجه به پیچیدگی و نحوه رسیدگی به آن، دستورالعمل هایی برای اولین بار در این راستا شکل گرفته است.

وی با بیان اینکه  بنا شد این کار را وزارت کشور انجام دهد، افزود: روز گذشته دستور العملی تهیه شده و قرار است از سوی وزارت کشور ابلاغ شود.

به گفته فیروزابادی، بنا بود که امروز این دستور العمل ابلاغ شود.

به گزارش مهر، در  آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی که به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، وزارت کشور مکلف شد نسبت به تدوین و ابلاغ دستورالعمل های فعالیت های انتخاباتی در فضای مجازی به منظور مقابله با شایعه پراکنی و تخریب علیه کاندیداها و همچنین ایجاد شور انتخاباتی و افزایش مشارکت مردمی اقدام کند.

 

مطالب پیشنهادی

درباره: نیوز آی تی

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “دستورالعمل فعالیت‌های انتخاباتی در فضای مجازی تدوین شد”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه

Follow Us

آمار

  • 309,017
  • 5,988