سه شنبه، ۲۱ اردیبهشت ۰۰ - ۰۵:۰۴

اگر قصد دارید اکانت کلاب هاوس خود را به صورت موقت غیرفعال کرده و یا آن را برای همیشه حذف کنید با ما همراه باشید.کلاب هاوس شبکه اجتماعی گفتگومحوری است که اخیراً سروصدای زیادی به پا کرده است. به‌تازگی نسخه رسمی کلاب هاوس نیز برای اندروید هم منتشر شده است. آموزش کامل استفاده از کلاب هاوس را قبلاً برای شما نوشته‌ایم. اما حالا قصد داریم آموزش غیرفعال کردن و پاک کردن یا همان دیلیت اکانت کلاب هاوس را برایتان آموزش دهیم.ممکن است شما نیز به‌تازگی این شبکه اجتماعی را امتحان کرده باشید و از آن خوشتان نیامده باشد. به این ترتیب می‌توانید با حذف اکانت کلاب هاوس خودتان را از این شبکه اجتماعی ناپدید کنید.

آموزش دی اکتیو (غیرفعال کردن) کلاب هاوس

برای غیرفعال کردن اکانت کلاب هاوس کافیست طبق مراحل زیر عمل کنید.

  • وارد اپلیکیشن کلاب هاوس شوید و روی تصویر پروفایل خود ضربه بزنید.
  • روی دکمه چرخ دنده تنظیمات برنامه کلیک کنید. حالا گزینه Account‌ را انتخاب کنید.

در این‌جا می‌توانید همچنین اکانت‌های توییتر یا اینستاگرام خود را از کلاب هاوس قطع (Disconnect) کنید.

  • حالا روی Deactivate Account ضربه بزنید. سرانجام دکمه قرمز رنگ پایین صفحه را فشار دهید.

 

 

توجه: امکان دی اکتیو یا غیرفعال کردن اکانت فعلاً تنها در نسخه iOS کلاب هاوس وجود دارد.

نکته: شما تنها می‌توانید هفته‌ای یک‌بار اکانت خود را غیرفعال کنید. با غیرفعال کردن کلاب هاوس پروفایل شما دیگر در این برنامه برای دوستان و فالورهای شما هم نشان داده نخواهد شد.

هشدار: اکانت شما تنها ۳۰ روز در حالت غیرفعال باقی خواهد ماند و پس از آن بدون هشدار حذف خواهد شد. فعلاً راهی برای غیرفعال کردن اکانت بیش از ۳۰ روز وجود ندارد.

آموزش پاک کردن و دیلیت اکانت کلاب هاوس

در واقع روش کار برای پاک کردن اکانت کلاب هاوس با غیرفعال کردن آن تفاوتی ندارد. کافیست طبق روش بالا عمل کرده و در طول مدت زمانی ۳۰ روزه وارد اکانت خود نشوید. پس از ۳۰ روز اکانت کلاب هاوس شما به‌صورت خودکار برای همیشه حذف خواهد شد.

توجه: حذف اکانت کلاب هاوس دائمی و برگشت‌ناپذیر است. با پاک کردن اکانت لیست دوستان، تمامی کلاب‌ها و بیوگرافی شما نیز حذف خواهد شد.

چگونه اکانت کلاب هاوس خود را مجدداً فعال کنیم؟

در بازه زمانی ۳۰ روزه پس از درخواست دی اکتیو کردن، می‌توانید با ورود مجدد با همان شماره تلفن اکانت خود را فعال کنید. همان‌طور که گفتیم برای اکتیو کردن اکانت کلاب هاوس تنها ۳۰ روز فرصت خواهید داشت.

چگونه نام کاربری کلاب هاوس را تغییر دهیم؟

برای این کار ابتدا روی تصویر پروفایل خود ضربه بزنید. سپس نام کاربری‌تان را لمس کنید. نام کاربری نوشته‌ای است که با حرف @ شروع می‌شود. سپس قادر خواهید بود تا نام کاربری جدیدی انتخاب کنید. امکان تغییر نام اکانت کلاب هاوس در اندروید هنوز وجود ندارد.

توجه: تنها یک‌بار می‌توانید نام کاربری خود را تغییر دهید. پس از نام کاربری جدید خود اطمینان حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi