Follow Us

رکوردشکنی ۶ تا ۷ برابری استفاده از اینترنت همراه در تعطیلات نوروز امسال

آنگونه که وزیر ارتباطات اعلام کرده است، به نظر می رسد استفاده از اینترنت همراه در تعطیلات نوروزی امسال، رکورد نوروز سال گذشته را شکسته باشد. به نقل از ایسنا، محمود واعظی، وزیر ارتباطات، ظهر امروز در حاشیه ی دیدار نوروزی خود با کارکنان این وزارتخانه از افزایش شش تا هفت برابری استفاده ی کاربران از اینترنت همراه به نسبت سال گذشته خبر داده است. البته ایشان در ادامه ی صحبت های خود مبنای این برآورد را نه آماری قابل اتکا و جامع، بلکه تنها آمار ارائه شده از سوی یکی از اپراتور های تلفن همراه عنوان کرده است.

feec6f659523f58334c4f28766b433fb_XL

ایشان در این باره گفته اند: «در ارتباط با وضعیت استفاده ی مشترکان از اینترنت تلفن همراه هنوز آمار دقیقی در دست نیست، اما بر اساس آمارهایی که از سوی یکی از اپراتورهای تلفن همراه ارائه شده، رکورد مصرف اینترنت همراه در ایام نوروز سال گذشته ۱۲۰ ترابایت بوده که این رقم امسال به ۷۰۰ ترابایت رسیده است».

وی در بخش دیگری از صحبت‌ های خود به برنامه‌ های وزارت ارتباطات برای سال ۱۳۹۵ اشاره کرده و اجرای طرح ترابرد‌پذیری شماره‌ ها تا پایان بهار امسال را از جمله اهداف مهم این وزارتخانه برشمرده است.

منبع:isna

پست پیشنهادی :   «تماس امن» اسنپ در ۵۰ شهر فعال شد

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “رکوردشکنی ۶ تا ۷ برابری استفاده از اینترنت همراه در تعطیلات نوروز امسال”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه