یکشنبه، ۰۸ فروردین ۹۵ - ۰۸:۲۹

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

همگام سازی دفترچه تلفن سیستم های عامل موبایل با حساب های کاربری ایمیلی همچون گوگل، یاهو، آتلوک و … در کنار مزایایی که به همراه داشته، دردسر جدیدی هم برای کاربران ایجاد کرده و آن هم چیزی نیست جز ذخیره شدن مخاطبین تکراری از سورس های مختلف.

2-8

احتمالا شما هم در دفترچه تلفن تان با مخاطبین تکراری یا فاقد شماره و صرفا دارای آدرس ایمیل مواجه شده اید. ممزوج کردن این مخاطبین با هم، یا حذفشان به طور دستی زمان بسیار زیادی می برد، به همین خاطر اپلیکیشن هایی همچون Cleanup Duplicate Contacts توسعه داده شده اند که این کار را به طور خودکار برایتان انجام دهند.

1-11

این اپلیکیشن پس از نصب و اجرا، به سرعت مخاطبین دفترچه تلفن iOS را آنالیز کرده و به طور هوشمند آنهایی که مشابه یکدیگر و مربوط به یک شخص هستند را پیدا می کند.

حالا تصمیم با شماست؛ می توانید تمام مخاطبین تکراری را پاک کرده یا اینکه فقط بخش کوچکی از آنها را با یکدیگر ممزوج کنید. نکته بسیار خوب در مورد اپ اینجاست که پیش از آنالیز مخاطبین، از آنها بک آپ می گیرد تا در صورت اشتباه بتوانید آنها را برگردانید.

Cleanup Duplicate Contacts می توانید مخاطبین را از چندین منبع (iCloud، گوگل، آتلوک، یاهو و …) مدیریت کند، و به ادعای توسعه دهنده حدود ۵۰۰۰ مخاطب را در کمتر از یک دقیقه آنالیز نماید.

برای افرادی که دفترچه تلفن شلوغ و آشفته ای دارند،  Cleanup Duplicate Contacts برای سر و سامان دادن به این اوضاع می تواند ابزار ایده آلی باشد. این اپلیکیشن را می توانید به رایگان در آیفون و آیپد استفاده کنید.

  • Cleanup Duplicate Contacts
  • قیمت : رایگان
  • سازنده : Business Contacts Solutions, LLC
  • سیستم عامل : iOS
  • حجم : ۷٫۵ مگابایت

 

دانلود از  اپ استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi