Untitled 1

آغاز پیش فروش اینترنتی بلیت قطار برای سفرهای نوروز ۹۴

IMG11035130

پیش فروش بلیت قطار برای مسافرت های نوروز ۹۴ از امشب ساعت ۱۹ در سایت اینترنتی این شرکت آغاز می گردد.افرادی که قصد سفر در فاصله زمانی ۲۵ اسفند ۹۳ تا ۱۵ فروردین ۹۴ را دارند باید طبق برنامه اعلامی از ساعت ۱۹ روزهای ۴، ۵ و ۶ بهمن با مراجعه به سایت فروش اینترنتی بلیت شرکت حمل و نقل ریلی (رجا) اقدام به رزرو بلیت نمایند.

بر اساس اطلاعات اعلام شده از طرف شرکت رجا، پیش فروش بلیت تمامی قطارهای مسافری برای حرکت های ۹۳/۱۲/۲۵ لغایت ۹۴/۰۱/۱۵ (نوروز۹۴) به شرح ذیل انجام خواهد شد:

۱- محورهای آذربایجان، شمال، شمال غرب و قطارهای کمربندی مسیرهای ذکر شده از ساعت ۱۹:۰۰ روز شنبه ۴ بهمن آغاز می گردد.

۲- محورهای جنوب، جنوب شرق، هرمزگان، اصفهان و قطارهای کمربندی راه های یاد شده از ساعت ۱۹:۰۰ روز یکشنبه ۵ بهمن شروع می شود.

۳- محور خراسان، نیشابور، خواف و طبس نیز از ساعت ۱۹:۰۰ روز دوشنبه ۶ بهمن  آغاز می گردد.

نکات مهم برای رزو و دریافت بلیت:

– برای چاپ و دریافت بلیت نیاز به حضور در دفتر هیچ آژانسی نیست و خریدار باید از طریق سایت مذکور اقدام به چاپ نماید.

– درصورت عدم چاپ بلیت و مراجعه به راه آهن جهت سوار شدن به قطار، مشمول دریافت نسخه چاپی آن و پرداخت مبلغ ده هزار ریال (۱۰,۰۰۰ ریال) جهت هر کاغذ A4 خواهید شد.

– دقت کنید، تمامی بلیت ها باید بر روی کاغذ A4 دو رو سفید چاپ گردند.

– با توجه به اینکه امکان رزرو بلیت با نام و تعرفه تکراری در سیستم فروش اینترنتی امکان پذیر نیست، در صورتی که قصد دربست نمودن کوپه را دارید، از گزینه «دربست کوپه» استفاده نمایید.

پست پیشنهادی :   بهترین آنتی‌ویروس‌های آنلاین و آفلاین برای ویندوز و مک

– هم اکنون ‌استرداد بلیت از طریق اینترنت امکان پذیر نبوده و چنانچه قصد برگشت دادن آن را دارید، باید با دردست داشتن نسخه چاپی به یکی از مراکز فروش بلیت مراجعه  کنید.

– از زمان ورود به سیستم، تنها ۳۰ دقیقه فرصت خرید دارید.

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “آغاز پیش فروش اینترنتی بلیت قطار برای سفرهای نوروز ۹۴”

دیدگاهتان را بنویسید

Untitled 1

اشتراک خبرنامه

Follow Us