Follow Us

تغییر عادت های ما به روش شبکه های اجتماعی

خیلی سخت می توانیم متوجه شویم که زندگی امروز ما چقدر نسبت به ۱۰ یا حتی ۵ سال گذشته تغییر کرده است.ابزار ارتباطی شبکه های اجتماعی به شدت بر نحوه زندگی و حتی نحوه برقراری ارتباط با یکدیگر را تغییر داده است. در اینجا به ۲ مورد از تاثیرات رسانه های اجتماعی که بر زندگی روزمره ما داشته است را بیان می کنیم.

c889234799e865bbe90cee71f6cd2e53_L

 دسترسی به اخبار روزانه

دوستان شما در شبکه های اجتماعی به بهترین و مطمئن ترین منبع خبری تبدیل شده اند. با خواندن اخبار از شبکه های اجتماعی ما می توانیم پی ببریم که چه شخصی این خبر را نشر کرده است و به راحتی می توانیم با او ارتباط برقرار کنیم.

چگونه با افراد در ارتباط هستیم

افراد مطمئنا یکدیگر را در مهمانی ها یا همایش ها ملاقات می کنند ولی خیلی راحت تر از گذشته می توانیم به علایق و سلایق افراد پی ببریم. زیرا آنها حداقل عضو یک گروه در فیس بوک یا تویتر هستند که علایق آنها را نمایش می دهد. تحقیات نشان می دهد استفاده از شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک یا تویتر نسبت به سال گذشته ۳ برابر شده است.

به عبارت دیگر در دنیای امروز از شبکه های اجتماعی برای برقراری و ایجاد روابط جدید و یا ارتباط با دوستان قدیمی استفاده می شود.

پست پیشنهادی :   ایران در رتبه پنجم رشد کاربران اینترنت قرار گرفت

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تغییر عادت های ما به روش شبکه های اجتماعی”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه