دوشنبه، ۱۰ شهریور ۹۳ - ۰۳:۳۴

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

اگر شما از طرفداران سفر هستید و می‌خواهید سفرهای خود را با استفاده از فناوری‌های نوین هر چه پربار تر کنید ابزاری که مشاهده می‌کنید یکی از بهترین‌ها در این زمینه محسوب می‌شود. شما با استفاده از این ابزار می‌توانید خودروی خود را بدل به خودرویی هوشمند و مدرن کنید. در ادامه با نیوز آی تی همراه باشید.

022d0735bae9f2f655b30f0833e75ce4_XL

این ابزار که محصول شرکت Automatic است می‌تواند مسیر سفر شما را دنبال کند و در طی آن میزان سوخت مصرفی را اندازه گیری کرده و شما را از اطلاعات مربوط به آن آگاه کند. تا کنون این ابزار تنها قادر به اتصال به دستگاه‌های iOS بود، اما اخیرا این شرکت اعلام کرده است که کاربران اندرویدی نیز از هم اکنون قادر به استفاده از این ابزار هستند. شما می‌توانید با استفاده از اپ اندرویدی این ابزار از حال خودروی خود آگاه شوید و اطلاعات آن را همواره در دسترس خود داشته باشید.

به عنوانی پاداشی برای کاربران اندرویدی که تا امروز منتظر دسترسی خوبه این ابزار بوده اند این کاربران به ویژگی‌های بیشتری نیز دسترسی خواهند داشت. این اپ می‌تواند تلفن هوشمند شما را در حین رانندگی به حالت سکوت در آورد و به تماس گیرنده از طریق پیامک اعلام کند که شما در حال رانندگی هستید. این قابلیت را به ویژگی ذخیره و انتقال اطلاعات مربوط به تصادف اضافه کنید تا از خودروی هوشمند خود هرچه بیشتر لذت ببرید، البته این تمامی ویژگی‌های این ابزار محسوب نمی‌شود.

این ابزار به شما کمک می‌کند تا خطرهای احتمالی دور بمانید و در صورتی که دچار تصادف شدید به سرعت به افراد مشخصی اطلاع رسانی شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi