امکانات تازه در نسخه اندروید هنگ اوت گوگل

hangouts-new.0

گوگل امروز به روز رسانی برای اپلیکیشن هنگ اوت مخصوص اندروید را عرضه کرده که امکانات تازه ای را در خود گنجانده است. از مهمترین قابلیت های اضافه شده به نسخه تازه اضافه شدن ۱۶ پکیج استیکر به این اپلیکیشن است. امکاناتی مانند فیلترهای ویدئویی و پیشنهادهای مبتنی بر مکان افراد نیز از دیگر قابلیت های مهم اضافه شده به این اپلیکیشن هستند.با کمک امکانات اضافه شده در زمینه مکانیابی، در صورتی که یکی از دوستان تان از شما سوالی مانند “Where are you” را بپرسد، کلیدی ظاهر می شود که با تپ کردن آن مکان شما برای وی ارسال می شود.

hangouts-new.0 copy

به علاوه در این نسخه امکان برقراری ارتباط با افراد دیگر از طریق شماره تلفن نیز وجود دارد. با کمک این قابلیت تازه دوستان شما که از هنگ اوت استفاده می کنند می تواند شما را با کمک شماره تلفن تان در این اپلیکیشن بیابند. حتی اگر اطلاعات حساب گوگل تان در دفترچه تلفن آنها ثبت نشده باشد.همچنین در این به روز رسانی آخرین زمانی که از طریق هنگ اوت در دسترس بوده اید نیز به دوستانتان نمایش داده می شود.آپدیت به این نسخه تازه طی ساعات آینده از طریق گوگل پلی در دسترس خواهد بود و این امکانات به زودی به کاربران iOS و سایر پلتفرم ها نیز عرضه خواهند شد.

 

مطالب پیشنهادی

برچسب ها

درباره: نیوز آی تی

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “امکانات تازه در نسخه اندروید هنگ اوت گوگل”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه

Follow Us

آمار

  • 309,176
  • 5,988