Follow Us

بلک‌بری شرکت امنیت موبایل Good Technology را با 425 میلیون دلار خرید

بلک‌بری با عقد قراردادی با شرکت کالیفرنیایی Good Technology و پرداخت ۴۵۰ میلیون دلار، این شرکت امنیت موبایل را به عضو جدید خانواده‌ی خود تبدیل کرد.شرکت بلک‌بری که در تلاش برای بازگشت به روند رو به پیشرفت گذشته‌ی خود است، شرکت امنیت موبایل Good Technology را با پرداخت ۴۲۵ میلیون دلار خریداری کرده است.

این قرارداد به نفع دو طرف خواهد بود؛ چرا که Good Technology هر چند نامی بزرگ نیست، اما در زمینه‌ی ارائه‌ی راهکارهای ایمن برای کار بر روی تمامی پلتفرم‌ها عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است. این شرکت در واقع کاری مشابه بلک‌بری در زمینه‌ی کسب و کار انجام می‌دهد؛ اما راهکارهای این شرکت قابل پیاده‌سازی بر روی انواع پلتفرم‌ها هستند. به علاوه Good Technology با ۶۲۰۰ شرکت همکاری دارد که ۵۰ مورد از آن‌ها در لیست ۱۰۰ شرکت برتر FORTUNE قرار دارند.

0f03b9d1e2aa65d1f4168678295ec2cb_XL

تصمیم بلک‌بری برای خرید Good Technology به این دلیل است که این شرکت سرویس‌های خود را مدرن کند و جایگاه گذشته‌ی خود را در این زمینه کسب کند. زمانی بلک‌بری با سیستم عامل ایمن خود بسیار مورد توجه بود اما رشد سریع iOS و اندروید لطمه‌ی بزرگی به این شرکت زد.

یکپارچه‌سازی Good Technology با سرویس‌های بلک‌بری کار آسانی نخواهد بود اما نتیجه‌ی آن می‌تواند سرویس باشد که دستگاه‌های مجهز به اندروید، iOS، ویندوز و بلک‌بری را مدیریت کرده و تنها مختص یک پلتفرم نباشد.

 

پست پیشنهادی :   فراخوان شرکت ملی پست

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بلک‌بری شرکت امنیت موبایل Good Technology را با ۴۲۵ میلیون دلار خرید”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه