دوشنبه، ۰۸ دی ۹۹ - ۰۱:۵۰

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

 

در پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی؛ شرکت مخابرات ایران در چهار بخش نشریه داخلی ، تحلیل محتوا، تبلیغات و عکس رتبه اول را کسب کرد. به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل ، این جشنواره که به همت انجمن متخصصین روابط عمومی و برای انتخاب و معرفی بهترین الگوها و عملکردها در زمینه انتشارات روابط‌عمومی‌ها برگزار شد؛ با حضور روابط عمومی های وزارتخانه ها، سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی کشور ؛ در دو بخش رقابتی و آموزشی، در دو گروه تهران و استان ها به ارزیابی عملکرد روابط عمومی ها پرداخت .

براین اساس ، شرکت مخابرات ایران طبق نتایج داوری ، در سطح ملی، در بخش های تحلیل محتوا، تبلیغات ( آگهی) ، نشریه داخلی ، عکس رتبه اول و در بخش های وب سایت ، رپرتاژآگهی ، ویژه نامه و موشن گرافیک رتبه سوم را کسب کرد . همچنین این شرکت دربخش های ادبیات ( مستندسازی) ، ،تیزر ، بروشور و سرمقاله شایسته تقدیر شد.

گفتنی ست ؛ این جشنواره که توسط انجمن متخصصان روابط‌عمومی همه ساله برگزار می شود؛ با هدف آشنایی با اصول و استانداردهای نشرالکترونیک و مکتوب در روابط‌عمومی و ارائه آثار و تجارب موفق، توسعه و ارتقای سطح توانمندی‌ها و مهارت‌های مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی در حوزه فعالیت‌های انتشاراتی، فرهنگ‌سازی مناسب و تکریم و معرفی نخبگان و الگوهای برتر در حوزه انتشارات و دستیابی به راهکارهای مناسب برای اعتلا و ارتقای نشر الکترونیک و مکتوب در روابط‌عمومی‌ها به ارزیابی آثار روابط عمومی ها می پردازد تا زمینه برای فراهم شدن بستر مناسب جهت عرضه فعالیت‌های برتر و شاخص و تحرک بخشیدن به فعالیت‌های انتشاراتی به لحاظ کیفی و کمی، ایجاد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi