یکشنبه، ۰۳ آذر ۹۸ - ۰۲:۲۹

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس، گفت: براساس گزارش وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در فراکسیون برخی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات و استارت‌آپ‌ها با توجه به قطع اینترنت متحمل خسارت‌هایی شده‌اند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی رئیس فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی درباره جلسه امروز (یکشنبه ۳ آذر) این فراکسیون با حضور محمدجواد آذری‌جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: دخالت‌های آمریکا عامل بزرگ تحریم آزادی‌ها بوده و در حال حاضر این کشور توئیتر جان بولتن را هم محدود کرده است.
وی با تأکید بر اینکه مجلس شورای اسلامی تحریم آذری‌جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات توسط آمریکا را محکوم می‌کند، عنوان کرد: یکی از عوامل قطعی اینترنت در داخل ایران دخالت‌های نابجای آمریکا در کشور است.
رئیس فراکسیون مستقلان ولایی در مجلس ادامه داد: در نشست امروز فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گزارش‌هایی در زمینه شرایطی که در کشور وجود داشت و چگونگی قطع و وصل اینترنت و میزان خسارت وارده بر شرکت‌ها ارائه کرد.
جعفرزاده در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه بر اساس گزارش آذری‌جهرمی برخی از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات و استارت‌آپ‌ها با توجه به قطع اینترنت متحمل خسارت‌هایی شده‌اند، افزود: با توجه به شرایط موجود در کشور چاره‌ای جز قطع اینترنت نبود که تدبیر هوشمندانه‌ای بود، هرچند در برخی از محل‌ها کوتاهی‌‌هایی وجود داشته که مقرر شد این کوتاهی‌ها جبران شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi