خبرهای ویژه

» کسب و کار » ارایه تسهیلات به شرکت های دانش بنیان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۲:۳۰

ارایه تسهیلات به شرکت های دانش بنیان

بانک آینده تسهیلات اقساطی بدون تنفس به شرکت‌های دانش بنیان با نرخ های  ۱۲ تا ۱۸ درصدی ارایه می کند این تسهیلات به صورت ۱۲ ماهه، ۲۴ ماهه و ۳۶ ماهه و با درصدهای %۱۲، %۱۵ و % ۱۸ ارایه می‌شوند. تخصیص این تسهیلات در قالب سرمایه درگردش و بدون سقف تسهیلاتی بوده و متقاضیان […]

گروه آیسا

بانک آینده تسهیلات اقساطی بدون تنفس به شرکت‌های دانش بنیان با نرخ های  ۱۲ تا ۱۸ درصدی ارایه می کند این تسهیلات به صورت ۱۲ ماهه، ۲۴ ماهه و ۳۶ ماهه و با درصدهای %۱۲، %۱۵ و % ۱۸ ارایه می‌شوند. تخصیص این تسهیلات در قالب سرمایه درگردش و بدون سقف تسهیلاتی بوده و متقاضیان از خدمات متنوعی از جمله صدور ضمانتنامه با ۳۰% تخفیف کارمزد بهره‌مند می‌شوند؛ همچنین ضمانت نامه ۵درصد سپرده نقدی دارد.

متقاضیان می‌بایست مدارک لازم برای دریافت این تهسیلات را طی دو نسخه به صورت زونکن شده و دیوایدر شده  تهیه کرده ویکی را به صندوق نوآوری و شکوفایی و نسخه دوم را به شعبه بانک آینده مستقر در صندوق نوآوری و شکوفایی بفرستند.گفتنی است نسخه ارسال به بانک آینده می‌بایست به آدرس: خیابان ملاصدرا -تقاطع پل کردستان – نبش کوچه زاینده رود شرقی – پلاک ۲۴ – ساختمان صندوق نوآوری و شکوفایی -طبقه پنجم- واحد بانک آینده ارسال شود.جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های  ۸۶۰۸۸۰۴۴-۸۶۰۸۸۰۳۹-۸۶۰۸۸۰۷۳ تماس حاصل کنید.

شرکت  پویاسازاندسته بندی : کسب و کار
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.