دوشنبه، ۲۴ تیر ۹۸ - ۰۲:۳۳

دغدغه اصلی تهرانی‌ها بیش از هر چیز خرید و رفت و آمد در سطح شهر است و نمود این دغدغه را می‌توان در گزارش فصلی توسعه دهندگان کافه بازار به صورت کامل مشاهده کرد. تهرانی‌ها در مقایسه با ساکنان سایر استان‌ها بیشتر برنامه‌های مربوط به رفت و آمد و خرید را نصب کرده‌اند و برنامه دیوار نیز بیش از هر استان دیگر در تهران نصب شده‌است. همین امر نشان‌دهنده دغدغه شهروندان تهرانی در طول روز به شمار می‌آید البته در مجموع میزان برنامه‌های مربوط به خرید ۸ درصد افزایش یافته است. در مقابل ساکنان استان کردستان نیز بیشتر برنامه‌های مربوط به کتاب‌ها را دانلود کرده‌اند.

 

 

 گزارش فصلی کافه بزار نشان می‌دهد که از میان ۴۰ میلیون کاربر این اپ‌استور ایرانی سامسونگ با ۶۲.۶۸ درصد و هوواوی با ۲۲.۳۶ درصد محبوب‌ترین برندهای گوشی میان ایرانی‌ها به شمار می‌آیند. همچنین فقط ۰.۲۵ درصد از کاربران کافه بازار در حدود ۱۰۰ هزار نفر از گوشی ایرانی GLX استفاده می‌کنند.

از دیگر شاخص‌های قابل توجه در این گزارش می‌توان به زمان خرید برنامه‌های از کافه بازار اشاره کرد، طبق این گزارش ساعت ۱۲ ظهر اوج خرید برنامه از این اپ‌استور است و در مقابل ساعت ۹ شب بیشتر خرید بازی صورت می‌گیرد.

متن کامل گزارش را می‌توانید از اینجا ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi