Follow Us

فراخوان شناسایی شرکت های ارائه کننده نقشه های بومی

شرکت ملی پست از بخش خصوصی فعال در زمینه بازاریابی و بهره برداری از سامانه های برخط (وب سرویس های) کدپستی و نشانی مکان محور دعوت به همکاری کرد.

به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، این شرکت در نظر دارد براساس طرح تحول دیجیتال و ارائه خدمات الکترونیکی، سرویس های نوین را با مشارکت و همکاری بخش خصوصی توسعه دهد.
براساس فراخوان اعلام شده از سوی پست، شرکت های دارای صلاحیت به عنوان نماینده شرکت ملی پست انتخاب شده تا ضمن بازاریابی، در زمینه بهره برداری از وب سرویس های کدپستی و نشانی مکان محور (GNAF) نیز فعالیت نمایند.
این گزارش می افزاید، نمایندگان برگزیده پس از انعقاد قرارداد مشارکتی با شرکت ملی پست، می توانند نسبت به شناسایی شرکت های بخش خصوصی یا دولتی اقدام و پس از تأیید پست، قرارداد بهره برداری منعقد نموده و با استفاده از وب سرویس های استعلام کدپستی و نشانی مکان محور سرویس ارائه نمایند.
بر همین اساس، از شرکت های ارائه کننده نقشه های بومی دارای صلاحیت دعوت می شود، مدارک و مستندات خود را حداکثر ظرف ۱۴ روز کاری (۲۲/۴/۹۸) از تاریخ انتشار آگهی ارائه نمایند.
برای دسترسی به متن فراخوان اینجا را کلیک کنید.

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فراخوان شناسایی شرکت های ارائه کننده نقشه های بومی”

پاسخی بگذارید

اشتراک خبرنامه