Follow Us

اپلیکیشن های بی استفاده توسط پلی استور شناسایی می‌‌شود

تقریبا همه در طول زمان یک سری اپلیکیشن های بی استفاده را روی گوشی خود دارند که ابتدا دلیل خوبی برای نصب آنها داشته‌اند اما حالا سالی یکبار هم به آنها سر نمی‌زنند. اما واقعا به کدام یک از این اپلیکیشن‌ها نیاز دارید؟ خبر خوب اینکه پلی استور گوگل از این قضیه خبر دارد و قصد دارد کم کم این مسئله را به کاربرانش خبر دهد.

طبق گزارش‌ها، برخی کاربران به تازگی نوتیفیکیشن‌هایی را از پلی استور گوگل دریافت کرده‌اند که به آنها درباره خلاص شدن از شر برخی اپلیکیشن‌ های بی استفاده گوشزد می‌کند.

این ویژگی چیزی شبیه به نسخه جدید همان اپلیکیشن app manager است که در سال ۲۰۱۶ عرضه شد. همچنین اگر بر روی این نوتیفیکیشن ضربه بزنید، وارد بخش نوتیفیکیشن‌های پلی استور خواهید شد. از آنجا می‌توانید لیست اپلیکیشن‌ های بی استفاده خود را که چند وقتی است از آنها استفاده نکرده‌اید مشاهده کنید. با انتخاب هر کدام از اپلیکیشن‌های این لیست، پلی استور به شما اعلام می‌کند که چقدر از فضای گوشیتان خالی می‌شود.

البته این ویژگی فعلا همگانی نشده و فعلا به زمان نیاز دارد اما در کل ویژگی خوبی برای پلی استور محسوب می‌شود. همچنین اگر همواره به تمامی اپلیکیشن‌های روی گوشیتان سر می‌زنید ممکن است هیچوقت با این نوتیفیکیشن روبرو نشوید.

پست پیشنهادی :   میلیاردرهای زاغه‌نشین

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اپلیکیشن های بی استفاده توسط پلی استور شناسایی می‌‌شود”

پاسخی بگذارید

اشتراک خبرنامه