Follow Us

​نتیجه مرحله سوم پذیرش امریه سربازی اعلام شد

نتیجه مرحله سوم پذیرش امریه سربازی در وزارت ارتباطات از طریق سامانه جذب امریه اعلام شده است..به گزارش فاوانیوز به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نتیجه پذیرش نهایی مرحله سوم متقاضیان امریه سربازی وزارت ارتباطات اعلام شد.افراد می توانند با وارد کردن کد پیگیری که هنگام ثبت نام دریافت کرده اند نتایج نهایی را در سامانه جذب امریه مشاهده کنند.
افرادی که در پورتال کاربریشان واژه “عدم پذیرش” درج شده است، به علت سیاستهای جذب در این مرحله، عدم کسب حدّ نصاب امتیاز لازم جهت پذیرش، عدم تطابق موارد اظهار شده با مستندات دریافتی در روز مصاحبه، نقص مدارک و غیره شامل موارد فوق نمی باشند.پذیرفته شدگان باید برگه اعزام به خدمت را با قید فوریّت (به شکل حضوری یا با استفاده از پست) را به آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از چهارراه قدوسی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ورودی ۷ طبقه دوم- کارشناس امور اداری، سرکار خانم رحمانی پناه- تحویل دهند.
ارایه نشدن مدرک فوق تا تاریخ ۱۶ اردیبهشت سال جاری بمنزله انصراف از امریه سربازی این وزارت تلقّی می شود.از میان صد دعوت شده به مصاحبه ۳۵ نفر به صورت نهایی در این مصاحبه پذیرفته شده اند که می توانند برگه اعزام به خدمت را تهیه کنند.پذیرفته شدگان در تیرماه سال جاری به خدمت سربازی اعزام می شوند.
در این مرحله ثبت نام کنندگان نسبت به مراحل قبل ۵۰ درصد رشد داشته اند.برای اطلاع بیشتر متقاضیان می توانند به آدرس http://amrieh.ict.gov.ir مراجعه کنند.

پست پیشنهادی :   خریدهای اینترنتی زیر ۵۰۰ هزارتومان نیازی به رمز پویا ندارد

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “​نتیجه مرحله سوم پذیرش امریه سربازی اعلام شد”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه