Follow Us

آپدیت تلگرام و طعنه پاول دورف به اپل!

پاول دورف امروز پستی را در کانال تلگرام اختصاصی خود منتشر کرد. در این پست هم از آپدیت جدید گفت و هم دوباره به اپل طعنه زد.پاول دورف مدیرعامل تلگرام در کانال خودش پستی را منتشر کرد که خبر از آپدیت جدید این پیام رسان می‌دهد.آپدیت جدید تلگرام به گفته پاول دورف مهمترین آپدیت این نرم‌افزار در ۲ ماه گذشته است.دورف در این پست اشاره کرده که بیشترین تمرکز این آپدیت به روی تصویر زمینه در هنگام مکاتبه در تلگرام است.

پاول دورف همیشه با سرعت بسیار پایین تیم آی‌تیونز درگیره بوده و از کندی تایید آپدیت توسط اپل بارها شکایت کرده است. اما این بار علاوه بر این سرعت پایین مشکل دیگری هم هست و آن درست کار نکرد اپ‌استور است. ظاهرا اپ‌استور برای بسیاری از کاربران اول از کار افتاده است و همین امر هم باعث شده تا تاخیر در آپدیت تلگرام برای کاربران اپل بیشتر طول بکشد. پاول دورف هم همین ماجرا را بهانه‌ای مناسب دیده تا طعنه‌ای به اپل بزند و بگوید: کاربران اپل باید تا صبح صبر کنند تا تیم اپل در کوپرتینو از خواب بیدار شوند و اپ‌استور را درست کنند.

 

در ادامه دورف گفته خوشبختانه گوگل این مشکلات اپل را ندارد و کاربران اندروید می‌توانند از همین لحظه آپدیت جدید تلگرام (نسخه ۵.۳) را نصب کنند. پاول دورف به کاربران اپل هم پیشنهاد کرده تا فعلا تغییرات را در ویدئوی پایین ببینند تا مشکلات اپل مرتفع شود.

پست پیشنهادی :   پایا، شتاب و شاپرک در اختیار سایت‌های قمار

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آپدیت تلگرام و طعنه پاول دورف به اپل!”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه