دوشنبه، ۱۱ دی ۹۶ - ۰۸:۰۶

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

 ارزش بیت کوین در سال ۲۰۱۷ با فراز و نشیب های بسیاری مواجه شد، اما در نهایت رشد بیش از ۱۳۰۰ درصدی را در این سال تجربه کرد.

 

نموداری که در ادامه مشاهده می کنید، ارزش بیت کوین را در ۳۱ دسامبر سال ۲۰۱۷ نشان می‌دهد. مهمترین تغییرات این ارز دیجیتالی در سالی که گذشت به شرح زیر است:

  • بیت کوین در ساعت ۶ بعد از ظهر (GMT) به ارز ۱۴,۱۲۹ دلار رسید.
  • در ۲۴ ساعت پایانی سال ۲۰۱۷ روندی رو به رشد را تجربه کرد.
  • از ژانویه ۲۰۱۷ تا ۳۱ دسامبر بیش از ۱۳ برابر رشد کرد.

بیت کوین روز آخر سال ۲۰۱۷ را با افزایش ارزش خود شروع کرد و در انتهای روز نیز به رقم بالایی رسید. بر اساس اطلاعات Markets Insider، این ارز دیجیتال از ساعت ۶ بعد از ظهر ۱۰ درصد افزایش یافت. ارزش هر کوین در شروع روز، ۱۴,۱۲۹ دلار بود که در طول ۲۴ ساعت ۱,۳۰۰ دلار رشد را تجربه کرد.

این ارز رمز پایه در طول کریسمس سوار بر ترن صعودی بود، به طوری‌که ارزش آن در هفته پایانی سال، از زیر ۱۳ هزار دلار به بالای ۱۶ دلار رسید.

قیمت هر بیت کوین هنوز از بالاترین ارزش خود یعنی ۱۹,۸۴۳ دلار که در ۱۷ دسامبر این قیمت به ثبت رسید، پایین‌تر است؛ درست قبل از سقوط شدید و ناگهانی قیمت آن به زیر ۱۱ هزار دلار!نمودار ارزش بیت کوین در سال ۲۰۱۷ نشان می دهد این ارز رمزنگاری شده رشد بیش از ۱۳۰۰ درصدی را از یکم ژانویه که قیمت هر بیت کوین حدود ۱۰۰۰ دلار بود، تجربه کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi