در رستوران KFC چین می‌توانید هزینه غذایتان را با لبخند زدن بپردازید!

مشتریان رستوران KFC به جای پرداخت پول می‌توانند هزینه غذاهایشان را با لبخند زدن پرداخت کنند.باخبر شدیم یکی از شعبه‌های KFC در شهر Hangzhou که در قسمت‌های شرقی چین واقع است به مشتریان اجازه می‌دهد به جای پرداخت پول لبخند بزنند.هولدینگ Yum China برای جذب نسل جوان به فروشگاه‌ KFC و صرف غذا تجهیزات پیشرفته‌ای را برای تشخیص لبخند مشتریان تعبیه کرده است تا مشتری در حین پرداخت بتواند جلوی این دستگاه قرار گرفته و با لبخند هزینه غذای خود را پرداخت کند.

 

هولدینگ Yum بزرگترین رستوران‌های فست‌فود را در چین با تعداد ۷۶۸۵ هزار فروشگاه اداره می‌کند.رستوران جدید این هولدینگ که به تازگی در شهر Hangzhou افتتاح شده است با نام KPRO شناسایی می‌شود و هدف از این رستوران جذب مشتریان جوان است تا با جذب این مشتریان حاشیه مطمئنی را در آینده از آن خود کند.

در این زمینه مدیر هولدینگ Yum در چین متذکر شده است که رستوران افتتاح شده در شهر Hangzhou قرار است پذیرای مشتریان جوان باشد و در نتیجه در این رستوران تجهیزات هوشمند و الکترونیکی جدید که با مذاق جوان‌ها سازگاری بیشتری دارد تعبیه شده است.در تجهیزات تشخیص لبخندی که در این رستوران نصب شده است نیز شاهد حضور دوربین سه‌بعدی و الگوریتم تشخیص انسان‌ها هستیم تا از این طریق جلوی تقلب گرفته شود.در منوی این رستوران غذاهای متنوعی مطابق با سلیقه مشتریان سرو می‌شود. ناگفته نماند که مک‌دونالد نیز پیش از این از چنین روش‌هایی برای جذب مشتری استفاده کرده است.

 

مطالب پیشنهادی

برچسب ها

درباره: نیوز آی تی

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “در رستوران KFC چین می‌توانید هزینه غذایتان را با لبخند زدن بپردازید!”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه

Follow Us

آمار

  • 308,513
  • 5,980