Follow Us

حسن روحانی: در مورد وزارت ارتباطات نمی‌خواهیم آزادی قربانی امنیت شود

در جلسه‌ی رأی اعتماد مجلس شورای اسلامی، رئیس جمهوری اسلامی در رابطه با انتخاب وزیر جوان گفت: «نمی‌خواهیم آزادی قربانی امنیت شود.»حسن روحانی در جلسه رای اعتماد از وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم دفاع کرد. وی در رابطه با انتخاب محمد جواد آذری جهرمی اعلام کرد علت چنین انتخابی این است که اهمیت ارتباطات در عمل، پیش‌زمینه‌ی اهمیت فضای مجازی و سایبری است.

 

 

وی افزود:

برخی معتقدند که امنیت و آزادی با هم سازگاری ندارند و لازمه‌ی آن‌ها این است که یکی قربانی دیگری شود؛ اما ما معتقدیم که امنیت نباید قربانی آزادی شود و بالعکس. ما قبول نداریم آزادی را ذبح کنیم به خاطر امنیت یا بالعکس. ما آزادی مسئولانه می‌خواهیم، ما امنیت را بر دوش آگاهی و هوشیاری ملت گذاشته‌ایم. ما معتقدیم که امنیت فقط با ضرب گلوله و تفنگ نیست.

به گفته‌ی روحانی، جهرمی مدتی به‌عنوان معاون وزیر ارتباطات و زمانی به‌عنوان نماینده از سوی وزارت اطلاعات در مجلس حاضر می‌شد و همیشه در بخش آزادی و امنیت هر دو را با هم می‌دید و هر دوی این مقوله‌ها را با یکدیگر سازگار می‌دانست.

پست پیشنهادی :   درصورت جعل شناسه IMEI گوشی‌ بعد از ۳ روز قطع می‌شود

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “حسن روحانی: در مورد وزارت ارتباطات نمی‌خواهیم آزادی قربانی امنیت شود”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه