Follow Us

دایرکت مسیج اینستاگرام، هیجان انگیزتر می‌شود

 کاربران از این بعد هنگامی که گزینه پاسخگویی یا Reply پیغام های ارسالی در قیمت Direct را انتخاب می‌کنند، قادر خواهند بود عکس یا فیلم اختصاصی خود را برای فرستند ارسال کنند که در تمامی پاسخ‌ها، استیکری از عکس ارسال شده فرستنده نیز وجود خواهد داشت.اینستاگرام در توضیح این قابلیت جدید می‌گوید:” از حالا می‌توانید برای پاسخ داده به پیغام‌های ارسالی دوستان خود در بخش دایرکت، یک عکس یا فیلم اختصاصی خود را انتخاب کنید و  به اشتراک بگذارید. پیغام شما به صورت اتوماتیک، یک استکیر از عکس فرستاده شده  را شامل خواهد بود. تنها کافیست گزینه  reply  را انتخاب کنید، دوربین را باز کرده و یک سلفی بگیرید و عکس خود را ارسال کنید.”

 

 

 

قابلیت جدید دیگر این بخش، ارسال پاسگویی به دایرکت به صورت تصویر نصف شده است split-screen reply که با انتخاب آن می‌توان عکس فرستنده را با عکس ارسالی خود تلفیق کرده و ارسال کنید. همانطور که در عکس‌ بالا مشاهده می‌کنید، با انتخاب این قابلیت، عکس شخص فرستند در بالا و تصویر عکس شما در پایین نمایش داده می‌شود.

این قابلیت‌های جدید در نسخه جدید برنامه اینستاگرام نسخه ۱۰٫۳۴ عرضه می‌شود.

پست پیشنهادی :   دستاورد طرح تفکیک اینترنت از اینترانت؛ تقریبا هیچ

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “دایرکت مسیج اینستاگرام، هیجان انگیزتر می‌شود”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه