مخابرات بسته اینترنت حجمی با مکالمه رایگان عرضه کرد

شرکت مخابرات ایران با کمپین سراسری «صد دانه یاقوت»، برای نخستین بار، سرویس‌های اینترنت حجمی به همراه مکالمه رایگان تلفن ثابت ارایه می‌دهد. در این کمپین برای اولین بار با ترکیب سرویس ADSL و مکالمه تلفن ثابت، سرویس‌ها و بسته‌های حجمی مناسب طراحی شده است که به مدت دو ماه از اول آذر ماه تا اول بهمن ماه سال جاری به مشترکین مخابرات ارایه می‌شود.تمام مشترکان اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور می‌توانند در هر یک از سه طرح ویژه این کمپین شرکت کرده و از مزایای مکالمه رایگان درون استانی به همراه اینترنت با تعرفه مناسب و به صرفه استفاده کنند.بسته ویژه اینترنت صد دانه یاقوت، ۱۰۰ گیگابایت اینترنت به همراه یکصد ساعت مکالمه درون استانی به مبلغ یکصد هزار تومان را شامل می‌شود.

%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%a8%d8%b1%d8%a7%d8%aa%db%b3-720x363

همچنین ۲۵ گیگابایت اینترنت به همراه ۲۵ ساعت مکالمه رایگان درون استانی با قیمت ۴۰ هزار تومان و ۵۰ گیگابایت به همراه ۵۰ ساعت مکالمه رایگان درون استانی با قیمت ۷۰ هزار تومان از دیگر بسته‌های ویژه این جشنواره است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران پیش از این گفته بود: افزایش روزافزون شمار مشترکان و کاربران اینترنت انتظارها را نیز بالا برده است که باید به آنها پاسخ مناسب داد.

سراییان ادامه داد: موضوع افزایش سرعت اینترنت به طور جدی دنبال می‌شود تا روز به روز بر رضایت مشترکان افزوده شود.

وی با تاکید بر اینکه شرکت مخابرات در زمینه تعرفه‌ها تابع سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است ادامه داد: تعرفه‌های این شرکت بر اساس مصوبه‌های سازمان رگولاتوری تنظیم می‌شود و هیچ مبلغی خارج از آن دریافت نمی‌شود.

 

مطالب پیشنهادی

درباره: نیوز آی تی

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “مخابرات بسته اینترنت حجمی با مکالمه رایگان عرضه کرد”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه

Follow Us