دوشنبه، ۱۷ آبان ۹۵ - ۰۷:۲۳

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

همراه اول برای مشترکانش بسته‌های اینترنت موبایل نامحدود شبانه برای استفاده در ساعات ۱صبح تا ۱۱ بامداد ارائه کرد.همراه اول برای تسهیل در استفاده مشترکانش از اینترنت همراه پرسرعت خود با نام نوترینو بسته‌‌های اینترنت آلفاپلاس شبانه نامحدود عرضه کرد.

%d9%87%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%87-%d8%a7%d9%88%d9%84

شرکت ارتباطات سیار همراه اول اعلام کرده است که با توجه به توسعه پوشش و ارتقا کیفیت و ظرفیت شبکه همراه اول، این اپراتور از این پس بسته‌های آلفاپلاس نامحدود شبانه ارائه می‌دهد تا مشترکان با خرید این بسته‌ها از سرعت بدون مرز استفاده کنند.بسته‌های آلفاپلاس نامحدود شبانه، دوره‌های یک روزه، یک هفته و یک ماهه‌ی اینترنت پرسرعت نوترینو را شامل می‌شود که حجم آنها نامحدود است.

این بسته‌ها برای استفاده در ساعات ۱ صبح تا ۱۱ بامداد ارائه شده است و تنها یک بسته روزانه استفاده از اینترنت شبانه در ساعات ۲ تا ۷ بامداد را شامل می‌شود.

بسته‌های آلفاپلاس نامحدود شبانه برای تمام مشترکان اعتباری و دائمی قابل استفاده است اما قابلیت رزرو خودکار را ندارد.مشترکان می‌توانند بسته‌های اینترنت شبانه نامحدود همراه اول را به صورت همزمان با یکی از بسته‌های آلفا و آلفاپلاس این اپراتور استفاده کنند.

بسته‌های جدید به شرح زیر است:

بسته‌های آلفا+ نامحدود شبانه همراه اول
نوع بسته ساعات استفاده میزان حجم قیمت(تومان) کد فعالسازی
یک روزه ۲ تا ۷ بامداد نامحدود ۱،۰۰۰ # ۲۱۱*۱۰۰۰*
یک روزه ۱ بامداد تا ۱۱ صبح نامحدود ۵،۰۰۰ # ۲۱۲*۱۰۰۰*
یک هفته ۱ بامداد تا ۱۱ صبح نامحدود ۱۴،۰۰۰ # ۲۲۱*۱۰۰۰*
یک ماهه ۱ بامداد تا ۱۱ صبح نامحدود ۲۹،۰۰۰ # ۲۳۱*۱۰۰۰*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi