اینستاگرام از مرز یک میلیارد دانلود در پلی استور گوگل عبور کرد

آخرین اپلیکیشن گوگل پلی که اخیرا به باشگاه میلیاردی ها پیوسته، چیزی نیست جز اینستاگرام که روز به روز بر محبوبیت آن در میان کاربران اضافه می شود. اپلیکیشن مذکور تا کنون در پلی استور گوگل بیش از یک میلیارد بار دانلود شده، و این در حالیست که فقط حدود ۵۰۰ میلیون حساب کاربری فعال در آن وجود دارد.

ap_resize-w600-4

گفتنی است که این آمار دانلود مرتبط با نصب های منحصر به فرد اینستاگرام روی گجت های اندرویدی نیست، چرا که ممکن است افراد دارای حساب کاربری در این شبکه اجتماعی چندین مرتبه آن را از پلی استور دانلود کرده باشند.

با گذر از مرز یک میلیارد دانلود، اینستاگرام پس از اپ فیسبوک، واتس اپ و فیسبوک مسنجر چهارمین اپلیکیشن تحت تملک غول شبکه های اجتماعی است که به این آمار دانلود می رسد. شایان ذکر است که دستیابی به این آمار و ارقام کار ساده ای برای اینستاگرام نبوده، آن هم در شرایطی که پلتفرم اندروید در حال حاضر تنها از ۱٫۴ میلیارد کاربر فعال میزبانی می کند.

در هر صورت با عبور از مرز بیش از یک میلیارد دانلود، اینستاگرام نوزدهمین اپلیکیشنی است که به این جایگاه رسیده است. حالا باید منتظر ماند و دید که از میان اسنپ چت، توییتر یا پینترست کدام یک می توانند بیستمین اپلیکیشن باشگاه میلیاردی های گوگل پلی باشند.

 

مطالب پیشنهادی

برچسب ها

درباره: نیوز آی تی

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “اینستاگرام از مرز یک میلیارد دانلود در پلی استور گوگل عبور کرد”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه

Follow Us

آمار

  • 308,280
  • 5,980