یکشنبه، ۳۱ مرداد ۹۵ - ۰۹:۰۸

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

ر حدود ۲ هفته پیش بود که سامسونگ جدیدترین عضو خانواده نوت را معرفی کردو طرفداران خود را با دستگاهی جذاب به وجد آورد. گلکسی نوت ۷ به لطف ظاهر دلربا و قابلیت های هیجان انگیزی که با خود به همراه داشت، ظرف مدت کوتاهی از زمان معرفی، توانست طرفداران خود را پیدا کند و کاربران بسیاری را چشم انتظار ورودش به بازار بگذارد.

Pre-Order-for-Note-7-in-Iran-800x450

حال چند روز پس از عرضه جهانی این دستگاه، دفتر سامسونگ در ایران نیز شرایطی را فراهم کرده است که علاقه مندان به گلکسی نوت ۷ بتوانند آن را پیش خرید نمایند. شرکت کره ای همچنین برای کسانی که پیش از عرضه دستگاه به بازار، نسبت به پیش خرید آن اقدام نمایند، جوایز ویژه ای را نیز در نظر گرفته است. شایان ذکر است که نمایندگان فروش رسمی این دستگاه هم اکنون قیمت ۲.۸۹۹.۰۰۰ تومان را برای آن در نظر گرفته اند.


. پیش‌فروش جدیدترین گوشی سامسونگ، گلکسی نوت۷ از امروز ،۳۰ مرداد ۱۳۹۵، در ایران آغاز شد. علاقه‌مندان می‌توانند این فبلت را از طریق آدرس سایت فارسی سامسونگ و با انتخاب یکی از سه فروشنده رسمی سامسونگ پیش‌خرید و در کنار نوت۷، هدایایی نیز دریافت کنند. این پیش‌فروش برای تعدادی محدودی گوشی و برای سه رنگ طلایی، نقره‌ای و مشکی نوت ۷ انجام می‌شود تا از ۱۴ شهریورماه در اختیار ثبت‌نام‌کنندگان قرار بگیرد.

بسته هدیه

سامسونگ برای پیش‌فروش نوت۷ در ایران تدارک ویژه‌ای دیده است. هدفون بی‌سیم لول یو(Level U) به اضافه شارژر بی‌سیم ایستاده سامسونگ هدایایی هستند که به صورت ویژه برای خریداران نوت۷ درنظر گرفته شده‌اند.

این بسته‌ به‌صورت رایگان در اختیار کسانی قرار می‌گیرد که از ۳۰ مرداد، گلکسی نوت۷ را پیش‌خرید کنند. هر سه فروشگاهی که برای فروش پرچمدار جدید سامسونگ معرفی شده‌اند، نوت۷ را با این شرایط خاص پیش‌فروش می‌کنند و تنها همین یک‌بار است که چنین پیشنهادی پیش‌روی کاربران قرار می‌گیرد. این فبلت با گارانتی رسمی سامسونگ به‌فروش می‌رسد و کاربران می‌توانند از خدمات پس از فروش سامسونگ در ایران نیز در حد کمال بهره‌مند شوند.

فروشنده‌های رسمی

هنگام پیش‌خرید و انتخاب بسته هدیه کاربران باید یکی از ۳ فروشنده رسمی‌ای که درسایت سامسونگ ایران مشخص شده است را انتخاب کنند.

فروشنده‌های رسمی که در سایت سفارشات را دریافت می‌کنند موظف‌اند نوت۷‌های پیش‌خرید شده را از ۱۴ شهریور به دست صاحبان خود برسانند؛ البته ممکن است در این بین برخی کاربران به دلیل انتخاب رنگ‌های خاص یا مشکلات یک فروشگاه در ارسال محصولات، کمی دیرتر از سایرین گلکسی نوت۷ خود را دریافت کنند. دفتر مرکزی سامسونگ تاکید کرده است که این شرایط دیگر هرگز برای خرید مشهورترین گوشی قلم‌دار دنیا تکرار نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi