دوشنبه، ۲۵ مرداد ۹۵ - ۰۵:۰۷

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

امروز قصد داریم اپلیکیشن دیگری از ایرانسل که انحصارا برای کاربران اندروید طراحی شده را به شما معرفی کنیم؛ اپلیکیشن “گیشه” که ایرانسل آن را با هدف تسهیل خرید الکترونیکی بلیت برنامه های فرهنگی مثل سینما، تئاتر، موسیقی و … در اختیار کاربران ایرانی قرار داده است.

com.nsun.gisheh

“گیشه” ابزاریست که با داشتن آن هر جا که باشید، می توانید بلیت تئاتر، سینما، کنسرت های موسیقی و برنامه های گردشگری را با تعیین دقیق محل صندلی و پرداخت به صورت الکترونیکی رزرو کنید.

1-w600-1

اپلیکیشن گیشه صاف و ساده و به دور از هر گونه پیچیدگی است. وقتی که واردش می شوید، در منوی اصلی برنامه های برگزیده را مشاهده خواهید کرد، برنامه هایی که ایرانسل به طور ویژه ای آن ها را نسبت به سایرین برجسته سازی کرده. برنامه های سینما، موسیقی، گردشگری و گالری های هنری هم بخش های دیگری هستند که با سوایپ به راست به آن ها دسترسی خواهید داشت.

گیشه به طور پیش فرض، جدیدترین برنامه های در حال اجرا را به نمایش شما در می آورد. اما در صورت تمایل می توانید از آیتم جستجو برای یافتن برنامه های دلخواه تان هم کمک بگیرید. البته گیشه در دسته بندی های مختلف مثل تئاتر و موسیقی، اخبار هر کدام را نیز پوشش می دهد. بنابراین کاربرد دیگر آیتم جستجو می تواند یافتن نتایج مربوط به برنامه مد نظر شما در بخش خبرها باشد.

2-w600

اما فرض کنید که برنامه دلخواه تان در گیشه را پیدا کرده اید و حالا قصد رزرو بلیت را دارید. پروسه انجام این کار شاید پنج دقیقه هم به طول نینجامد. با اشاره روی هر برنامه فرهنگی (مثلا یک تئاتر)، صفحه ای باز می شود که در آن پوستر رسمی برنامه به همراه نشانی و تلفن محل برگزاری، اطلاعاتی در مورد عوامل سازنده و تصاویری از اجرای آن را مشاهده می کنید.

این صفحه قابل اشتراک گذاریست، و در صورتی که بخواهید در مورد قیمت بلیت ها مطلع شوید باید روی آیکن سبد خرید اشاره کنید. در این قسمت به راحتی می توانید از میان سانس های موجود، موردی که برایتان مناسب تر است را برگزیده و سپس به سراغ بخش انتخاب صندلی بروید.

3-w600

مربع های آبی، نمایانگر صندلی هایی هستند که هنوز رزرو نشده اند. روی هر یک که اشاره کنید، قیمت بلیت آن به همراه تخفیف (در صورت وجود) به شما ارائه خواهد شد. مراحل بعدی هم طبیعتا پرداخت الکترونیکی و دریافت قبض برای ارائه به مسئول سالن در مراجعه به محل برگزاری برنامه هستند.

برنامه های ارائه شده در گیشه از تنوع قابل قبولی برخوردارند، و پوشش خبری خوبی از رویدادهای فرهنگی را در آن شاهد هستید. هر چند که اپلیکیشن های دیگری نیز هم اکنون در همین حوزه مشغول فعالیت هستند که شاید عملکرد بهتری از محصول ایرانسل را در زمینه خدمت رسانی به کاربر به نمایش می گذارند.

با این وجود اگر خواستار خرید اینترنتی بلیت رویدادهای فرهنگی هستید، گیشه ایرانسل می تواند گزینه ای ایده آل برای رسیدن به مقصودتان باشد. این اپلیکیشن به رایگان برای گجت های اندرویدی منتشر شده و می توانید همین حالا آن را از کافه بازار دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi