یکشنبه، ۲۴ مرداد ۹۵ - ۰۵:۵۶

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

وقتی که بخواهید خبر مهمی را در چندین گروه واتس اپ به اشتراک بگذارید، مطمئنا کپی پیست کردن آن در تک تک گروه ها کار خسته کننده و ملال آوری برایتان خواهد بود. اما حالا در آخرین نسخه بتای واتس اپ قابلیتی رویت شده که با آن می توان یک پیام را به طور همزمان به چندین گروه فوروارد کرد.

Screenshot-2016-08-12-20.12.30-752x490-w600

این قابلیت، یعنی ارسال یا فوروارد یک پیام به چندین گروه، از آن دسته قابلیت هایی است که هر اپلیکیشن پیام رسان باید از همان ابتدای کار خود به آن مجهز باشد. اما در واقعیت این گونه نیست و تعداد کمی از پیام رسان های کنونی از چنینی قابلیتی برخوردار هستند.

از این پس در واتس اپ، هر گاه بخواهید یک پیام متنی، عکس، ویدئو یا فایل آفیس را فوروارد کنید، کافیست انگشت تان را کمی روی آن نگه داشته تا قادر به ارسال همزمانش به چندین مخاطب یا گروه باشید.

برای آسان تر شدن فرآیند ارسال پیام، واتس اپ گزینه ای در نظر گرفته تا بتوانید در منوی ارسال به سه چتی که بیشترین فعالیت در آن ها را داشته اید هم دسترسی داشته باشید.

برای امتحان این قابلیت یا می توانید آخرین نسخه بتای واتس اپ را از صفحه مخصوص نسخه بتای آن در پلی استور دانلود یا از طریق وبسایت APK Mirrorدریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi