شنبه، ۱۶ مرداد ۹۵ - ۰۲:۵۷

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

کاربران برای ادامه‌ کار با یاهومسنجر از ۱۵ مرداد دیروز برابر با پنجم اوت باید نسخه ارتقا یافته برنامه مسنجر برای ویدوز و مک را دانلود کنند. یاهو نسخه جدید مسنجر را از سال ۲۰۱۵ آزمایش کرده و اکنون واکنش مثبتی از کاربران جهانی دریافت کرده است. بعلاوه این شرکت نسخه‌های ویژه اندروید و iOS این برنامه را به منظور رقابت با مسنجر فیسبوک و واتس اپ منتشر کرده است و به راحتى میتوان آن را دانلود کرد.

امکانات

استفاده از تصاویر متحرک GIF

برنامه یاهومسنجر جدید به کاربران امکان می‌دهد علاوه بر ارسال پیام‌های ساده، تصاویر، ویدئو و تصاویر متحرک GIF هم به دوستانشان ارسال کنند.

دگمه unsend یا لغو ارسال

یاهو در نسخه ارتقا یافته مسنجر دگمه لغو ارسال را تعبیه کرده که به کاربر امکان می‌دهد یک پیام، تصویر یا تصویر متحرک را لغو کند و در صورتی که آن را ارسال کرده با کلیک بر روی این دگمه مانع از ازسال آن شوید.

کیفیت بالا در ارسال تصاویر

با برنامه جدید یاهومسنجر، اشتراک‌گذاری تصاویر کیفیت بالا امکان‌پذیر شده است.

 نصب یاهومسنجر در ویندوز

جدیدترین نسخه یاهومسنجر قابل حمل است یعنی نیاز به نصب این برنامه نیست. کاربران تنها باید مسنجر را دانلود کرده و بر روی آن دابل کلیک کنند. در ابتدا مسنجر از آی دی ایمیل یاهو و رمز عبور درخواست خواهد کرد و گاهی نیز از کاربر درخواست می‌کند به دلایل امنیتی کلمه عبور جدیدی ایجاد کند.

دانلود

آیفون: https://appsto.re/us/DOV0-.i

اندروید: https://goo.gl/C8Y48w

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi