مجوز برگزاری الکامپ ۲۲ به نظام صنفی رایانه‌ای رسید

مجوز برگزاری بیست‌و‌دومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ برای دومین سال پیاپی به نام سازمان نظام صنفی رایانه‌ای صادر شد. ناصر علی سعادت با اعلام این خبر اظهار کرد: قول مساعد رئیس شرکت سهامی نمایشگاه‌ها در مراسم اختتامیه نمایشگاه الکامپ سال گذشته، مبنی بر واگذاری مجوز الکامپ بیست‌و‌دوم به نام این سازمان با برگزاری جلسات متعدد محقق شد.

139409150942481716654244

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با تاکید بر اینکه مجوز نمایشگاه الکامپ ۶ ماه پیش از برگزاری آن به نام سازمان نظام صنفی رایانه‌ای صادرشده است، افزود: سال گذشته به صنعت فاوای کشور قول دادیم، الکامپ هرسال بهتر از سال گذشته و به دور از حاشیه‌ها برگزار شود. اکنون در مسیر درستی قرار داریم و فرصت بیشتری برای برنامه‌ریزی و پیاده‌سازی ایده‌های جدید و برگزاری یک نمایشگاه استاندارد در اختیار خواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه اقدامات و برنامه‌ریزی برای حضور شرکت‌های قدرتمند داخلی و خارجی در این رویداد از مدت‌ها پیش آغاز شده است، ابراز کرد: در تلاش هستیم تا ظرفیت بین‌المللی الکامپ را در این دوره به نمایش بگذاریم. تاکنون شرکت‌های خارجی بسیاری برای حضور در این رویداد اعلام آمادگی کرده‌اند و همچنان در حال مذاکره برای جذب مشارکت بیشتری هستیم.

 

مطالب پیشنهادی

برچسب ها

درباره: نیوز آی تی

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “مجوز برگزاری الکامپ ۲۲ به نظام صنفی رایانه‌ای رسید”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه

Follow Us

آمار

  • 308,432
  • 5,980