یکشنبه، ۰۶ تیر ۹۵ - ۱۱:۴۹

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

همراه اول ۴ گوشی‌ شیائومی را به صورت قسطی می‌فروشد. این ۴ گوشی به همراه سیم کارت اعتباری و بسته‌ی ترکیبی «مکالمه، پیامک و اینترنت» واگذار می‌شود. همراه اول و واردکننده‌ی رسمی شیائومی از سال پیش همکاری خود را آغاز کردند.

81262498-63b6-407c-b77f-f662683fed3c

همراه اول برای اولین بار در ایران به عرضه‌ی گوشی هوشمند شیائومی به همراه میزان مشخصی اعتبار ماهانه به مدت یکسال (شامل مکالمه، دیتا و پیامک) به صورت اقساطی کرده است.

در این طرح، مشترکان دائمی همراه اول براساس ارزش سیم کارت شان تخصیص اعتبار شده و می توانند با خرید یکی از بسته های در نظر گرفته شده که ترکیبی از «مکالمه، پیامک و اینترنت همراه» و یک مدل گوشی هوشمند شیاومی است؛ بدون نیاز به ضامن، اقدام به خرید اقساطی کرده و هزینه آن را طی یکسال پرداخت کنند.

برای خرید، مشترکان باید از طریق «مراجعه به فروشگاه‌های همراه» و یا «ارسال عدد ۲۲ به سرشماره ۸۰۱۸» اقدام کنند.

همچنین تمامی مشترکان همراه اول می توانند جهت خرید نقدی گوشی، که به همراه یک عدد کارت اینترنت هدیه ۶ ماهه و سیم کارت اعتباری رایگان عرضه می‌شود به فروشگاه‌های همراه اول مراجعه و یا عدد ۲۲ را به سرشماره ۸۰۱۸ ارسال کنند.

بسته‌های همراه اول و گوشی‌های شیائومی در جدول زیر قابل مشاهده هستند.(توجه داشته باشید که قیمت‌های پیش قسط، اقساط ماهانه و جمع کل مربوط به جمع قیمت گوشی و قیمت بسته است)

نام گوشی مکالمه(دقیقه) پیامک(تعداد) اینترنت(گیگابایت) پیش قسط اقساط ماهانه جمع کل
Mi 4 ۷۵۰ ۷۵۰ ۲ ۱۷۸،۹۰۰ ۱۰۹،۶۰۰ ۱،۴۹۴،۵۰۰
Mi 4i ۵۰۰ ۵۰۰ ۱ ۱۳۵،۷۰۰ ۹۰،۹۰۰ ۱،۲۲۶،۸۰۰
Redmi 2 ۲۵۰ ۲۵۰ ۰.۵ ۸۰،۹۰۰ ۶۴،۳۰۰ ۸۵۲،۹۰۰
Redmi note 2 ۵۰ ۵۰ ۴ ۹۹،۵۰۰ ۸۸،۸۰۰ ۱،۱۶۵،۳۰۰
بسته‌ها ماهانه بوده و تا ۱۲ ماه تکرار می‌شود قیمت‌ها به تومان است
هر چهار گوشی گارانتی ۲۴ ماهه شرکت آسوشید تجارت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi