مارک زاکربرک وب کم و میکروفون مک بوک خود را با چسب می‌پوشاند

مارک زاکربرگ رسیدن کاربران اینستاگرام به نیم میلیارد را با انتشار تصویری از خود جشن گرفت اما در این میان چشمان تیزبین برخی کاربران جزئیاتی را از این تصویر بیرون کشیده‌اند. در این تصویر مشاهده می‌کنیم که وب‌کم و میکروفون مک بوک زاکربرگ با چسبی پوشانده شده است.

bdd78220-bdce-4e84-bd21-cebc18bdd2e3 fc53fc40-58aa-44fe-b0c4-9ab417ce0d6b

چندی پیش حساب کاربری توییتر مارک زاکربرگ، بنیان‌گذار فیسبوک هک شده بوده و حالا به نظر می‌رسد زاکربرگ اعمال پیشگیرانه‌ای را در پیش گرفته تا از تکرار این اتفاقات جلوگیری کند. در تصویری که وی برای جشن گرفتن ۵۰۰ میلیون‌ کاربر شدن ایسنتاگرام منتشر کرده مشاهده می‌کنیم که وی میکروفون و وب‌کم مک بوک خود را با چسب پوشانده است.

همچنین به نظر می‌رسد این تصاویر متعلق به میز کار شخصی زاکربرگ باشند چرا که در ویدیوی Facebook Live در سال گذشته نیز شاهد ابزارهای مشابهی بودیم.

زاکربرگ اولین فرد مشهوری نیست که اقدام به انجام این کارهای پیشگیرانه کرده است و در گذشته نیز افرادی مانند جیمز کمی، سرپرست اف‌بی‌آی نیز اعمال مشابهی انجام داده بودند.

 

مطالب پیشنهادی

برچسب ها

درباره: نیوز آی تی

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “مارک زاکربرک وب کم و میکروفون مک بوک خود را با چسب می‌پوشاند”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه

Follow Us

آمار

  • 308,683
  • 5,982