IOS 216

یکشنبه، ۳۰ خرداد ۹۵ - ۱۱:۵۹

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

Face Swap Live اپلیکیشنی برای گوشی‌های آیفون است که به کمک آن می‌توانید چهره‌های موجود در تصویر را با یکدیگر جا به جا کنید.

64aaa5dd-ce21-4627-859a-d08f7afaa2e0

در کنار تمام شیوه‌هایی که برای ویرایش تصاویر به کار گرفته می‌شود جابه‌جایی صورت دو شخص در تصویر یکی از فانتزی‌ترین حالت‌ها است که بعد از انتشار اپلیکیشن MSQRD، توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد. اپلیکیشن Face Swap Live برنامه‌ای برای گوشی‌های آیفون است که به کمک آن می‌توانید چهره‌ها را در عکس‌های دو یا چند نفره تغییر داده و با یکدیگر جا به جا کنید. اگر تجربه‌ی کار با این ابزار در اپلیکیشن MSQRD را داشته باشید قطعا از نتایج جذاب و فوق‌العاده طنزآمیز این سبک از ویرایش باخبر هستید. اگر دوست دارید چهره‌ی خود را در قالب صورت افراد دیگر مشاهده کنید می‌توانید با دانلود و نصب Face Swap Live این امر را به سادگی هرچه تمام‌تر به انجام برسانید.

کارکرد Face Swap Live به این صورت است که به محض ورود به اپلیکیشن، یک دوربین داخلی اجرا می‌شود که به طور خودکار اقدام به تعویض چهره‌ی اشخاص حاضر در عکس می‌کند. اگر تنها دو نفر در عکس وجود داشته باشند چهره ی آن ها با یکدیگر تعویض خواهد شد و در صورتی که بیش از دو نفر نیز در عکس باشند این تعویض صورت به صورت اتفاقی انجام خواهد شد و با هر بار لمس صفحه نیز این ترتیب اتفاقی تغییر خواهد کرد. درواقع برتری اصلی این برنامه نسبت به همتایان دیگر خود همین ارائه ی تصویر زنده از جا به جایی صورت است. برنامه‌های دیگر معمولا از شما درخواست فراخوانی دو عکسی را که قصد جا به جایی صورت بین آن‌ها را دارید می‌کنند و قادر به تغییر زنده ی چهره ها نخواهند بود. برای دانلود این نسخه‌ی رایگان این برنامه می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود از اپ استور

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi