Follow Us

درآمد 270 میلیون دلاری لاین از بابت فروش استیکرها

در برخی از نقاط دنیا از جمله تایلند، اندونزی و ژاپن اپلیکیشن پیام رسان لاین (Line) از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است، به طوری که برخی کافه ها در آنجا مخصوص کاربران این اپلیکیشن هستند و فروشگاه هایی نیز اقدام به فروش عروسک ها، تیشرت ها و سایر مصنوعات الهام گرفته از استیکرهای لاین می کنند.

line-stickers-640x360

استیکرها در اپلیکیشن لاین کاربرد فراوانی دارند و شخصیت های معرفی شده در این استیکرها در برخی نقاط آسیا به عنوان پرطرفدارترین شخصیت های کارتونی شناخته می شوند. همین مسئله سبب شده که شرکت توسعه دهنده لاین بتواند فقط از طریق فروش پک های استیکر سالیانه بیش از ۲۷۰ میلیون دلار کسب درآمد کند.

پک های پولی لاین از تنوع بسیاری برخوردارند و فرهنگ های متنوع در کشورهای مختلف را پوشش می دهند. این استیکرها علاوه بر شخصیت های کارتونی، می توانند بر اساس شخصیت افراد مشهور از جمله هنرپیشگان، ورزشکاران و خوانندگان نیز باشند.

لاین می گوید که کاربرانش در طی روز بیش از ۳۸۹ میلیون استیکر برای یکدیگر ارسال می کنند. برخی از این پک های استیکر رایگان هستند، اما موارد پولی بین ۱ تا ۲ دلار قیمت دارند.

پست پیشنهادی :   ماینینگ؛ برق‌دزدهای بزرگ در روستاهای دورافتاده

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “درآمد ۲۷۰ میلیون دلاری لاین از بابت فروش استیکرها”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه