دوشنبه، ۲۴ خرداد ۹۵ - ۱۱:۰۰

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

گوشی‌های هوشمند و اپلیکیشن‌های بیشمارشان، زندگی را برای ما ساده کرده‌اند؛ برای هرکاری و هر حرفه‌ای به‌راحتی می‌توان به جستجوی اپلیکیشن‌های متفاوت پرداخت و با خیالی آسوده دل به آموزش‌های مجازی اپلیکیشن‌ها و راهنمایی‌های آنها سپرد.یکی از نیازهای اولیه انسان نیاز به غذاست و حتما می‌دانید برای اینکه بتوانیم غذایی خوشمزه درست کنیم نیاز به راهنمایی یک آشپز باتجربه داریم. البته همیشه نیاز نیست راهنمای باتجربه ما انسان باشد! این بار می‌خواهیم یک اپلیکیشن راهنما برای آشپزی به شما معرفی کنیم؛ اپلیکیشنی که شما را در آشپزی از هر انسانی بی‌نیاز کند.اپلیکیشن زعفرون با داشتن غذاهای متنوع و آموزش نکات مهم در آشپزی، یکی از بهترین گزینه‌هایی است که پیش روی کاربران گوشی‌های اندرویدی قرار می‌گیرد. اکنون سراغ این اپلیکیشن می‌رویم تا بخش‌های مهم آن را به شما معرفی کنیم.

scr01

در اولین قدم وقتی اپلیکیشن را باز می‌کنید دستورهای غذایی پیش روی شما قرار می‌گیرد. بسیاری از افراد به همین بخش اکتفا می‌کنند و سراغ دیگر قسمت‌های زعفرون نمی‌روند، زیرا همین بخش هم به اندازه‌ای کامل است و دستورالعمل‌های متنوعی در خود جای داده که فرد را به خود مشغول می‌کند.

scr02

وقتی از میان دستورها، غذای دلخواه خود را انتخاب می‌کنید، می‌توانید مواد لازم و مقدار هر کدام، لوازم آشپزی و نحوه درست کردن غذا را به طور کامل و مرحله به مرحله ببینید. در برخی بخش‌ها ویدئوهایی نیز قرار داده شده که راهنمای خوبی برای شما در پخت غذاست. البته همه ویدئو‌ها رایگان نیستند.

scr03

در این اپلیکیشن مراحل آموزش طبخ غذا به‌طور کاملا جزئی نیز مشخص شده، به‌طوری‌که می‌توانید مراحل آماده‌سازی مواد لازم را نیز دقیق و با جزئیات دنبال کنید.

شما همچنین می‌توانید غذاهای موردعلاقه خود را با علامت ستاره مشخص کنید تا همه آنها در منوی علاقه‌مندی‌ها در دسترس شما قرار گیرد.

scr05

از دیگر امکانات جالبی که زعفرون به ما می‌دهد فیلتر کردن براساس گزینه‌های متنوعی است که در اختیار می‌گذارد. برای مثال، شما می‌توانید دستورهای غذایی را براساس زمان سرو (صبحانه، دسر، میان وعده، اصلی و… )، مواد اولیه (مثل دریایی، گوشت قرمز، گیاهی و…) و یا گزینه‌های دیگر فیلتر کنید تا انتخاب‌های محدودشده پیش روی شما قرار بگیرد و کار را برایتان آسان کند.

یکی دیگر از بخش‌های جالب توجه در منوی برنامه، فوت‌وفن‌هاست؛ همان بخشی که زعفرون را از دیگر اپلیکیشن‌های آشپزی متمایز می‌کند. آموزش‌های این بخش به شما کمک می‌کند تا آشپز حرفه‌ای شوید. در این بخش فوت‌وفن‌هایی از سرخ کردن سبزی و سرخ کردن بادمجان گرفته، تا برنج سوشی و پاک کردن کنگر آموزش داده می‌شود.

scr04

اگرچه بسیاری از دستورهای غذایی این اپلیکیشن رایگان است، مشاهده برخی دستورها نیز تنها با پرداخت وجه امکان‌پذیر است.

زعفرون را می‌توان یکی از اپلیکیشن‌های متمایز برای پیدا کردن دستورهای غذایی و یادگیری آشپزی و فوت‌وفن‌های آن دانست. در این اپلیکیشن نه تنها غذاهای بیشماری در دسترس شما قرار می‌گیرد، بلکه با امکانات متعددی همچون فیلتر کردن و دسته‌بندی‌های کاربردی، پیدا کردن غذای موردنظر یا گزینه‌های نزدیک به آن برای شما ساده می‌شود. اگر بخواهیم زعفرون را در یک جمله خلاصه کنیم به شعار این اپلیکیشن می‌رسیم: با زعفرون سرآشپز شوید!

دانلود از کافه بازار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi