Follow Us

فروش بیش از یک میلیون مانیتور خمیده توسط سامسونگ

سامسونگ امروز اعلام نمود که تاکنون بیش از یک میلیون مانیتور خمیده در سراسر جهان فروخته. شاید بد نباشد بدانید که نخستین مانیتور منحنی غول تکنولوژی کره ای در اواخر تابستان سال ۲۰۱۴ روانه بازار شد و پس از آن تاریخ نیز چندین خط تولید دیگر در زمینه ساخت اینگونه پنل ها توسط این شرکت راه اندازی شدند.

samsung-curved-monitors-one-million-720x530

مانیتورهای خمیده طوری طراحی گشته اند که با زاویه دید طبیعی انسان تطابق بیشتری داشته باشند و همچنین فاصله ی دید مرکز-به-لبه ی پنل آنها نیز یکسان باشد تا تجربه بهتری از تماشای تصویر را برای کاربر رقم بزنند.

صفحه نمایش های خمیده ی مانیتورهای سامسونگ برای گیمرها و افرادی که به سرگرمی های خانگی علاقه بسیاری دارند، بهترین گزینه به شمار می روند زیرا از زاویه دید بسیار عریض و نرخ کنتراست بالایی بهره می برند. همچنین انحنای این پنل های در کاهش خستگی چشم کاربر بسیار موثر است.

در آخر نیز بد نیست بدانید، جدیدترین مانیتورهای خمیده ای که کمپانی کره ای مورد بحث عرضه نموده، شامل مدل ۲۱ اینچی CF591 و نسخه های ۲۳٫۵ و ۲۷ اینچی CF390 هستند که با استقبال بسیار خوبی از طرف کاربران رو به رو بوده اند.

پست پیشنهادی :   اینستاگرام تعداد لایک‌ پست‌ها را مخفی می‌کند

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “فروش بیش از یک میلیون مانیتور خمیده توسط سامسونگ”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه