یکشنبه، ۰۸ فروردین ۹۵ - ۱۲:۳۵

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

قتی که در خانه هستیم یا به کارهای روزمره مشغولیم، دیگر ظاهر و سر و وضع مسأله چندان مهمی برایمان نیست. اما وقتی صحبت از سلفی گرفتن می شود، همه در تلاشیم تا زیباترین لبخندهایمان را بزنیم و به طریقی نقص های چهره مان را پوشش دهیم تا بعدا از تماشای عکس ها احساس خوبی داشته باشیم.

AirBrush-2

اپلیکیشن AirBrush ویرایشگر تصویری است که با قابلیت هایی فوق العاده برای روتوش چهره، می تواند نقص های کوچک در چهره و لبخند افراد حاضر در سلفی را از میان بردارد تا بتوانید عکس هایتان را در اوج زیبایی با دیگران به اشتراک بگذارید.

روتوش چهره در عکاسی همیشه برای پوشاندن عیب و نقص های صورت سوژه عکاسی یا زیباتر از حالت عادی نشان دادنش نیست. گاهی اوقات شرایط زمان و محل عکاسی، کثیفی لنز یا افتادن نویز روی تصویر هم می تواند زمینه ساز ایجاد نقص در چهره افراد حاضر در تصویر شود، بنابراین AirBrush را نباید صرفا یک اپلیکیشن آرایشی و در واقع یک زینت بخش مصنوعی بدانیم.

AirBrush-1

AirBrush در طبیعی ترین حالت ممکن به ویرایش چهره ها می پردازد، و از قابلیت های مهم آن می توان به وجود ابزاری برای رفع لکه های پوستی، سفید کردن دندان ها، کم رنگ کردن سایه ها، براق کردن چشم ها و دادن عمق به تصویر اشاره کرد که با بکارگیری آنها، می توانید زیبایی سلفی هایتان را دو چندان کنید.

بعد از اتمام روتوش، حالا می توانید از فیلترهای آماده AirBrush هم استفاده کنید تا سلفی تان رنگ و لعاب بیشتری به خود بگیرد. به غیر از این، چند کادر زیبا هم در آرشیو آیتم های این اپ پیدا می کنید تا بتوانید با آن یک قاب عکس دیجیتالی بسیار زیبا و دلنشین بسازید.

خروجی های AirBrush را می توان مستقیما در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام به اشتراک گذاشت، و خوشبختانه برای دانلود این اپ نیازی به پرداخت هیچ گونه هزینه ای ندارید.

اگر دوست دارید که در تعطیلات نوروزی پیش رو به یادماندنی ترین سلفی ها را بگیرید، تجربه عالی کار با AirBrush را به هیچ وجه از دست ندهید.

  • AirBrush – Best Selfie Editor
  • قیمت : رایگان
  • سازنده : .MagicV, Inc
  • سیستم عامل : iOS و اندروید
  • حجم : ۳۲٫۹ / ۲۱ مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi