شنبه، ۱۵ اسفند ۹۴ - ۰۹:۵۲

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

سرویس Milk Music یک اپلیکیشن برای ارتباط با ایستگاه‌های رادیویی به صورت رایگان است که تا یک سال بدون هیچ تبلیغاتی قابل استفاده است. اما به تازگی گزارش‌هایی منتشر شده مبنی بر اینکه سامسونگ دیگر از این سرویس پشتیبانی نمی‌کند.

music

سامسونگ ایده خوبی برای دسترسی رایگان کاربران به ایستگاه‌های رادیویی آن هم به صورت پیش‌فرض و اختصاصی درون دستگاه‌های سری گلکسی داشت اما مشکل این بود که این کمپانی کره‌ای هیچ وقت نتوانست خدمات متفاوتی به کاربران خود از طریق این سرویس ارائه دهد که آن‌ها را برای گرفتن اشتراک پولی قانع کند. همچنین بسیاری از این ویژگی‌هایی که Milk Music در اختیار داشت، پیشتر توسط Pandora ارائه می‌شد.

در خط تولیدی جدید تلویزیون‌های سامسونگ هیچ اسمی از سرویس Milk Music به گوش نمی‌خورد و همچنین سامسونگ در زمان رونمایی از گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج در MWC 2016 نیز اشاره‌ای به این سرویس نکرد.

اگر به یاد داشته باشید، سامسونگ پس از یک سال شروع به کار Milk Video، این سرویس را در سال ۲۰۱۴ قطع کرد. نظر شما درباره Milk Music چیست؟ فکر می‌کنید سامسونگ تصمیم درستی در باره غیر فعال کردن این سرویس گرفته است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi