الجی 124

یکشنبه، ۰۲ اسفند ۹۴ - ۰۶:۰۹

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

امروز شرکت LG از پرچمدار جدید خود در سال ۲۰۱۶ و جانشین G4 سال پیش، یعنی G5 رونمایی کرد. همانطور که انتظار می رفت، موبایل جدید LG پیشرفت های خوبی داشته است از جمله اضافه شدن سنسور اثر انگشت و بهره گیری از پردازنده ی قدرتمند Snapdragon 820. آن دسته از کسانی که اطلاعات لو رفته از مشخصات این تلفن هوشمند را دنبال کرده اند بدون شک دوست دارند درباره ی ویژگی مجیک اسلات این گوشی بیشتر بدانند. دو نمونه از جالب ترین ماژول های ارتقای G5 که طی MWC 2016 معرفی شده اند ماژول CAM Plus ال جی و ماژول صدایی است که با کمک Bang & Olufsen توسعه یافته است.

بدنه ی موبایل G5 ال جی از طراحی یکپارچه ی فلزی بهره می برد اما سطح پایینی آن از باقی بدنه بیرون می آید و می توان از این طریق باطری آن را جایگزین و یا آن را به یکی از لوازم جانبی دیگری که عرضه شده مجهز کرد. این راه خوبی برای حصول اطمینان از این موضوع است که کاربر می تواند دستگاه خود را به دلخواه ارتقا دهد؛ بدون آنکه کیفیت کلی ساخت تحت تأثیر قرار بگیرد. آنگونه که تا الان مشخص شده، ویژگی مجیک اسلات G5 از پورت نوع C برای اتصال سریع با اندروید بهره می گیرد و بسته به ظاهر و جنس ماژول، ظاهر و جنس کل دستگاه را دستخوش تغییر می کند.

LG-G5-BO-DAC-Magic-Slot-AH-03-1600x1067

ال جی مدتی هست که این ویژگی G5 را تبلیغ می کند، اما ماژول  Bang & Olufsen DAC، به علاوه ی ویژگی Hi-Fi Plus به طور قطع برای کسانی که به دنبال کیفیت بهتر صدا هستند جذاب خواهد بود. این ماژول کمی برآمدگی کلی موبایل را بیشتر می کند اما DAC ۳۲ بیتی آن از DSD و آپ سمپلینگ فایل های ۱۶ بیتی استاندارد پشتیبانی می کند. ابعاد خود این قسمت ۷۳.۹ در ۴۳.۸۵ در ۷.۴ میلیمتر است و حدود ۲۴ گرم وزن دارد و در کنار بلندگو، یک میکروفون نیز به دستگاه شما اضافه می کند اما به نظر نمی رسد باتری اضافی به دستگاه بیفزاید.

LG-G5-BO-DAC-Magic-Slot-AH-02 LG-G5-BO-DAC-Magic-Slot-AH-04 LG-G5-BO-DAC-Magic-Slot-AH-05 LG-G5-BO-DAC-Magic-Slot-AH-01

اما از طرف دیگر CAM Plus یک باتری ۱۱۰۰ میلی آمپری دیگر به G5 اضافه می کند و باعث می شود باتری دستگاه در کل به ۴۰۰۰ میلی آمپر برسد که چیزی در حدود ۱۵ درصد به عمر استفاده ی آن می افزاید.

LG-G5-CAM-Plus-Magic-Slot-AH-01 LG-G5-Hands-On-MWC-AH-16-1600x1067 LG-G5-Hands-On-MWC-AH-15 LG-G5-Hands-On-MWC-AH-14-1600x1067 LG-G5-CAM-Plus-Magic-Slot-AH-09 LG-G5-CAM-Plus-Magic-Slot-AH-08 LG-G5-CAM-Plus-Magic-Slot-AH-07 LG-G5-CAM-Plus-Magic-Slot-AH-06 LG-G5-CAM-Plus-Magic-Slot-AH-05 LG-G5-CAM-Plus-Magic-Slot-AH-04 LG-G5-CAM-Plus-Magic-Slot-AH-03 LG-G5-CAM-Plus-Magic-Slot-AH-02

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi