اعمال ورود دو مرحله‌ای برای ورود کاربران اینستاگرام آغاز شد

اینستاگرام در بازه دو هفته‌ای اخیر خبرهای زیادی را به خود جذب کرد. این شبکه اجتماعی در هفته گذشته امکان استفاده از دو اکانت را به اپلیکیشن رسمی خود اضافه کرد تا شرکت‌های مختلف و یا افراد بتوانند در کنار اکانت شخصی از اکانت کاری خود نیز به راحتی و تنها با یک سوییچ کردن استفاده کنند. برای ایجاد امنیت بیشتر اینستاگرام یک لایه امنیتی دیگری به برنامه اضافه کرده است که شاید برای بسیاری از کاربران من‌جمله کاربران ایرانی خوشآیند نباشد. در ادامه همراه باشید.

instagram-710x434

لایه امنیتی اضافه‌شده را شاید شما در سرویس‌هایی چون گوگل دیده باشید. فرایند بدین‌صورت است که شما برای ورود به اکانت خود باید پس از واردکردن رمز کد دریافت شده بر روی گوشی را از طریق پیام کوتاه وارد کنیدو البته فراموش نکنید که این کار مستلزم واردکردن و تأیید شماره همراه شما خواهد بود. بعد از واردکردن کد ارسال‌شده می‌تواند وارد اکانت شوید. این کار باعث می‌شود حتی اگر اکانت شما هک شود و یا رمز عبور خود را به کسی دهید، تا پیام مربوط به برای شما ارسال و سپس تأیید نشود، هیچ دسترسی به اینستاگرام شما پیدا نشود.

twin

اما چرا برای کاربران ایرانی کمی دردسرساز خواهد بود؟ همان‌طوری که شما می‌دانید اطلاعات اینستاگرام در سرورهای فیسبوک ذخیره می‌شود و به همین دلیل بر اساس تجربه شخصی در بسیاری از مواقع یا از شماره‌های ایران پشتیبانی نکرده (برای مثال پیش‌شماره ۰۹۰۱) و یا با ارسال پیام، کدی به دستگاه شما نمی‌رسد! امیدواریم مشکلاتی از این قبیل مشکلاتی را ایجاد نکند.

 

مطالب پیشنهادی

درباره: نیوز آی تی

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “اعمال ورود دو مرحله‌ای برای ورود کاربران اینستاگرام آغاز شد”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه

Follow Us