اپل 194

یکشنبه، ۲۵ بهمن ۹۴ - ۰۱:۳۴

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

اگر از جمله افرادی هستید که آیفون یا آیپد خودتان را روی تاریخ یک ژانویه‌ی سال ۱۹۷۰ قرار داده‌اید و اکنون نمی‌توانید از آن استفاده کنید، آموزش زیر به کمک‌تان می‌آید.

iphone-6

همان طور که در خبرها گفته شده بود، قرار دادن آیفون یا آیپد روی تاریخ یک ژانویه‌ی ۱۹۷۰ و خاموش کردن ‌آنها، باعث می‌شود که دیگر نتوانید از دستگاه خودتان استفاده کنید. خوشبختانه راهنمای حل کردن مشکل تاریخ آیفون پیدا شده و کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند.

البته در گزارش‌ها به این موضوع اشاره شده که دلیل خراب شدن دستگاه‌های ۶۴ بیتی آیفونیا آیپد که روی تاریخ یک ژانویه‌ی سال ۱۹۷۰ قرار می‌گیرند وجود مشکلی در زمان بندی سیستمUnix بوده است. براساس اطلاعات منتشر شده، افرادی که با این مشکل روبه‌رو شده‌اند، باید صبر کنند تا باتری گوشی یا تبلت به شکل کامل تمام شود.

زمانی که باتری دستگاه‌تان به پایان برسد، تاریخ گوشی به شکل خودکار به زمان حال برمی‌گردد و کاربران دوباره می‌توانند از گوشی خودشان استفاده کنند. باید به این موضوع توجه داشته باشید که این مشکل روی آیفون ۵s، آیفون ۶، آیفون ۶s، تمام آیپدهایی که از زمان آیپد ایر ۲ به بعد راهی بازار شدند و نسل ششم آیپاد تاچ به وجود می‌آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi