Follow Us

اجرای اپلیکیشن ها با تکان دادن گوشی در All Shake

 All Shake اپلیکیشنی جالب و کاربردی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید تنها با لرزاندن گوشی خود، اپلیکیشن مورد نظرتان را اجرا کنید.

tucudroid.shakeAll

از کدام اپلیکیشن بیشتر از دیگر برنامه‌های نصب شده استفاده می‌کنید؟ تلگرام، لاین، کروم، اینستاگرام یا هر برنامه‌ی دیگری که در طول روز بیشتر از اپلیکیشن‌های دیگر از آن استفاده می‌کنید را به All Shake معرفی کنید تا از این پس تنها با تکان دادن گوشی خود، اپلیکیشن مورد نظر را به جال اجرا در آورید. برای مثال تصور کنید که اپلیکیشن تلگرام را به عنوان برنامه‌ی منتخب به All Shake معرفی کرده اید. از این پس کافیست تا هر هنگام پیغام جدیدی را در این برنامه دریافت کردید یا قصد ارسال یک پیام به یکی از دوستانتان را داشتید، به جای یافتن و لمس آیکون این برنامه، تنها گوشی خود را تکان دهید تا All Shake اپلیکیشن تلگرام را برای شما به اجرا درآورد.

all shake2 ac143

علاوه بر اجرای یک اپلیکیشن خاص با تکان دادن گوشی، All Shake از اجرای دستورات خاصی نیز پشتیبانی می‌کند که برای مثال می‌توانید با تکان دادن گوشی، عملیات پاکسازی رم را به طور خودکار انجام دهید و برنامه‌های بلااستفاده را در پس زمینه‌ی گوشی متوقف کنید. این امر برای کاربران که از گوشی‌های متوسط یا ضعیفی برخوردارند بسیار مفید خواهد بود به طوری که می‌توانند با تکان دادن گوشی، در کثری از ثانیه و بدون نیاز به مراجعه به اپلیکیشن‌های دیگر، حافظه‌ی رم خود را پاکسازی کنند. برای دانلود می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

دانلود از گوگل پلی

دانلود از مایکت

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اجرای اپلیکیشن ها با تکان دادن گوشی در All Shake”

پاسخی بگذارید

اشتراک خبرنامه