سه شنبه، ۱۲ آبان ۹۴ - ۰۴:۴۲

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

معرفی Screen Off؛ ویجتی که از استهلاک دکمه پاور جلوگیری می کند

اپلیکیشن ها برای این که کاربردی باشند، لازم نیست که موبایل شما را به پرواز دربیاورند؛ شاید یک ویجت کوچک و سبک بتواند برایتان بسیار مفیدتر از یک اپلیکیشن چند صد مگابایتی ظاهر شود.Screen Off از همین دست ویجت هاست، میان بری که در نقش دکمه فیزیکی پاور ظاهر شده و می تواند ضمن ساده کردن فرآیند خاموش کردن صفحه نمایش، از استهلاک و خراب شدن دکمه پاور (که مشکل شایعی در اسمارت فون های کنونی است) جلوگیری کند.اگر موبایلتان از دابل تپ برای روشن شدن صفحه پشتیبانی می کند، با نصب ویجت Screen Off برای خاموش کردن می توانید استفاده از دکمه پاور را تقریبا به صفر برسانید.

Screen Off 2

آیکن دایره ای شکل این ویجت را می توانید در هر صفحه که خواستید قرار دهید تا با اشاره روی آن شاهد خاموش شدن صفحه نمایش موبایلتان باشید. با این کار هم زحمت فشردن دکمه پاور را به خود نمی دهید و هم آن را از استهلاک و خرابی دور نگه خواهید داشت.

Screen Off تنها سی کیلوبایت حجم دارد، بنابراین جمله توسعه دهنده مبنی بر اینکه “سبک ترین ویجت خاموش کردن صفحه در دنیا” را عرضه کرده جمله ای شعاری نیست. این ویجت کاربردی از سازندگان Clean Master را می توانید به رایگان از گوگل پلی و کافه بازار دانلود کنید.

گوگل پلی

کافه بازار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi