Follow Us

LastPass با قیمت 125 میلیون دلار به فروش رسید

امروز مطلع شدیم که برنامه LastPass  که یکی از بهترین گزینه‌ها در مدیریت پسورد می‌باشد، توسط شرکتی بانام LogMeIn خریداری‌شده است. سرویس LastPass که مدیریت پسوردهای سخت و طولانی را برای کاربران آسوده می‌کند، در طی سال های اخیر محبوبیت زیادی کسب کرده و کاربران زیادی را وابسته این سرویس بی‌نظیر کرده است. LastPass باعرضه اپلیکیشن موبایل خود برای پلتفرم‌های محبوب توانست قدمی بهینه در راه موفقیت بردارد که باعث شد ارزش این سرویس بسیار بالا برود و طبق خبری که امروز منتشر شد یک کمپانی امنیتی این سرویس محبوب و گران‌بها را باقیمت ۱۲۵ میلیون دلار خرید. با ما همراه باشید تا به جزییات این خبری نگاهی داشته باشیم.

computer

همان‌طور که پیش‌تر نیز اشاره شد، LastPass توانسته بود با ارائه سرویسی کاربرپسند طرفداران زیادی کسب کند و همین وفور کاربران باعث شد تا این سرویس به ارزشی نجومی دست یابد. با توجه به آینده روشن این سرویس انتظار می‌رفت تا روزی تمامی زحمات سازندگان آن به فروش رسد و به نظر می‌رسد امروز همان روز است. کمپانی امنیتی LogMeIn که درزمینهٔ ارتباط و کنترل راه دور مشغول است به‌تازگی صاحب جدید این کمپانی شده و طی خبری رسمی اعلام کرده است که: 

فعالیت این سرویس به حالت عادی ادامه خواهد داد و تغییری در روند کاری آن اعمال نخواهد شد. تصاحب این سرویس توسط ما فقط به جنبه‌ی بهبود سرویس‌های کنونی خودمان است و قرار نیست تغییری را در برنامه LastPass شاهد باشیم.LogMeIn

شرکت LogMeIn در سال گذشته اقدام به خرید شرکت Meldium کرد که همانند LastPass در زمینهٔ مدیریت پسورد فعالیت می‌کرد و با این خرید ارزشمند احتمالاً به‌زودی شاهد ادغام شدن این دو سرویس کاربردی خواهیم بود. به‌هرحال اگر شما نیز مدیریت پسوردهای خود را به چنین برنامه‌هایی می سپارید، شاید برایتان جالب باشد که خرید هم‌چین سرویس‌هایی توسط یک کمپانی به‌خصوص کمی مشکوک به نظر می‌رسد و ممکن است این شرکت مرموز با سرویس های اطلاعاتی در ارتباط باشد. نظرات خود را درباره این خبر با ما در میان بگزارید.

پست پیشنهادی :   زمان ثبت‌نام در جشنواره فناوری اطلاعات اعلام شد

منبع

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “LastPass با قیمت ۱۲۵ میلیون دلار به فروش رسید”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه