Follow Us

اپلیکیشن Font Lab برای ساخت عکس نوشته

بسیار پیش آمده که بخواهیم روی تصویری که ثبت کرده ایم بخواهیم نوشته ای را حک کنیم و آن را برای به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی مان مزین کنیم. Font Lab اپلیکیشنی فوق العاده کارآمد و جذاب است که کار کردن با آن برای عاشقان عکاسی دلچسب خواهد بود.مهم ترین ویژگی Font Lab، نوشتن متون، کلمات و عبارات خاص روی تصاویر است که آن را به خوبی هر چه تمام تر انجام می دهد. فونت های مختلف، رنگ های متنوع و جذاب و از همه مهم تر پشتیبانی از چند ده زبان مختلف، آن را به برنامه ای خاص تبدیل کرده است.

112

اما به هر حال، کار با Font Lab به نوشتن متنی روی یک عکس خلاصه نمی شود و با اپلیکیشن می توان تصاویر ثبت شده را هم با استفاده از فیلترهای متنوع به عکسی متفاوت تبدیل کرد.توسعه دهندگان برای این اپ، بیش از ۲۸۰ فونت یا خط الرسم مختلف در نظر گرفته اند که همه آن ها با زبان های انگلیسی، عربی و روسی، کره ای، چینی و هر چه که بخواهید کار می کنند.شکلک های کارتونی نیز دیگر ویژگی Font Lab محسوب می شوند که آن را از اپ های مشابه تا حدی متمایز می کند. با به کار بردن این استایل ها می توانید تصاویر هنری و جذابی به ثبت برسانید.

1231

  • Font Lab
  • قیمت : رایگان
  • سازنده : Photo APPS
  • سیستم عامل : اندروید
  • حجم : ۱۷٫۳ مگابایت

 

پست پیشنهادی :   یزدی‌ها بیشترین بازی را از کافه بازار دانلود کرده‌اند

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اپلیکیشن Font Lab برای ساخت عکس نوشته”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه