پنجشنبه، ۲۶ شهریور ۹۴ - ۱۱:۴۲

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

کاربران آیفون، آیپد و آیپاد تاچ از حالا قادر هستند نسخه جدید پلتفرم همراه اپل، iOS 9 را دانلود کنند. مانند همیشه، اپل این بروز رسانی را به شکل کاملا رایگان و از طریق OTA در اختیار کاربران خود می گذارد. البته در صورتی که تمایل داشته باشید، می توانید دستگاه خود را به کامپیوتر متصل کرده و در iTunes، ابتدا فایل های مورد نیاز را دانلود نمایید. برای بروز رسانی دستگاه خود از طریق OTA، می توانید در منوی تنظیمات، به تب General سر زده و سپس روی Software Update کلیک کرده و در نهایت نسخه جدید را دانلود کنید.

apple-may-launch-homekitcentric-app-called-home-at-wwdc-with-ios9

نکته مهمی که در این میان لازم به اشاره است، اینکه در سال گذشته، کاربران برای بروز رسانی به iOS 8 نیاز به دست کم ۴ گیگابایت فضای خالی در آی‌دیوایس خود داشتند. اکنون ولی برای بروز رسانی دستگاه به iOS 9، صرفا باید ۱.۳ گیگابایت فضای خالی در آیفون، آیپد یا آیپاد خود داشته باشید.

نسخه جدید از لحاظ بصری، تفاوت شگرفی با نسخه های هشتم و یا حتی هفتم ندارد اما می توان از آن به عنوان پایدار ترین ورژن iOS نام برد؛ نسخه ای که بهبود های فراوانی را نیز به خود دیده و بحث امنیت، بیش از هر زمان دیگری در آن جدی گرفته شده است.

در iOS 9، سیری با جستجوی این پلتفرم به نام «اسپات‌لایت» هماهنگ گشته و ترکیب جالب و هوشمندی به نام «پرواکتیو» به وجود آمده است. از سوی دیگر، مالتی تسکینگ در میان اپلیکیشن ها نیز به شکل بهینه تری انجام می گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi