Follow Us

ایسوس از نسخه‌ی پلاتینیوم کارت گرافیک GTX 980 Ti رونمایی کرد

ایسوس امروز در جریان کنفرانس خود در نمایشگاه IFA 2015 یک محصول دیگر به سری کارت گرافیک GTX 980 Ti با نام GTX 980 Ti  Poseidon Platinum اضافه کرد. در ادامه می‌توانید جزئیات فنی این کارت گرافیک قدرتمند را مطالعه کنید. 

کارت گرافیک جدید ایسوس از یک سیستم خنک‌کنندگی جدید بهره می‌برد که راندمان خنک‌کنندگی محصول را در سیستم‌های هوایی و آبی بهبود می‌بخشد. این محصول با تکنولوژی جدید ایسوس با نام Auto-Extereme با کامپوننت‌های Super Alloy Power II تولید شده است؛ به همین دلیل شما می‌توانید از این کارت گرافیک انتظار زیادی در زمینه‌ی کیفیت و ماندگاری داشته باشید. 

09343db5fb5c3664faa0921502fc2ce5_XL

ایسوس این کارت گرافیک را اورکلاک کرده است تا بتواند از پس بازی‌های روز در روزلوشن‌های بالا برآید. سرعت کلاک این کارت گرافیک در حالت گیمینگ به ۱۲۰۳ مگاهرتز می‌رسد. این در حالی است که این عدد در حالت اورکلاک به ۱۲۲۸ مگاهرتز می‌رسد. ایسوس در زمینه‌ی خنک‌کنندگی این محصول نیز سنگ‌تمام گذشته است و از فن‌های دوگانه بهره برده است. این موضوع باعث شده است تا راندمان خنک‌کنندگی این کارت گرافیک در حالت آبی دو برابر و در حالت هوایی، ۱۰ درصد بیشتر شود. 

همچنین ایسوس برای گیمرهایی که دوست دارند تا بیشترین راندمان را از کارت گارفیک خود داشته باشند و بازی‌ها را با کیفیت بهتری اجرا کنند، یک ابزار اورکلاک قرار داده تا بتوانند به راحتی بیشترین راندمان را از این کارت گرافیک بگیرند. 

پست پیشنهادی :   ایسوس لپ تاپ ذن بوک Pro Duo را با دو نمایشگر 4K معرفی کرد

برچسب ها

درباره: بازار فناوری

ماموریت این سایت اطلاع ارسانی صحیح و به موقع اخبار فناوری (IT)، بررسی محصولات مختلف و ارائه راهنمای خرید کالاهای مختلف است

0 دیدگاه در “ایسوس از نسخه‌ی پلاتینیوم کارت گرافیک GTX 980 Ti رونمایی کرد”

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک خبرنامه