جمعه، ۰۶ شهریور ۹۴ - ۰۲:۳۷

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

با نامگذاری رسمی اندروید ۶ مارشمالو حالا شرکت‌های مختلف در حال کار برای سازگاری رابط‌های کاربری اختصاصی خود با اندروید ۶ هستند و به تازگی لیستی از گوشی‌های برندهای مختلف که قبل از سایر گوشی‌ها این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد فاش شده است که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

761b1e675be284b74a2fe903726a3a9b_XL

انتظار می‌رود گوگل در مهر یا آبان ماه امسال به صورت رسمی در کنار معرفی دو گوشی نکسوس خود از اندروید ۶ مارشمالو نیز رونمایی کند. شرکت‌های مختلف تولید‌ کننده‌ی گوشی نیز برای عرضه‌ی رابط‌های کاربری همان‌ طور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید، این بروزرسانی‌ها در دو مرحله ارائه شده و ابتدا پرچمداران هر شرکت بروزرسانی اندروید ۶ را دریافت کرده و سپس سایر گوشی‌های ساخت این شرکت‌ها در مرحله‌ی دوم بروزرسانی جدید را دریافت خواهند کرد.

c7ea8e681c4e4ac7b4a0bd0a96733e92

البته اطلاع دقیقی در دست نیست که آیا گوشی‌های موجود در لیست تنها گوشی‌های ساخت شرکت‌های مذکور برای دریافت بروزرسانی خواهند بود و یا مرحله‌ی سومی نیز برای ارائه‌ی بروزرسانی برای برخی شرکت‌ها وجود خواهد داشت.

به علاوه هواوی اعلام کرده است که در حال کار بر روی رابط کاربری EMUI 4.0 است تا آن را به همراه گوشی پرچمدار جدید خود معرفی کند. به نظر می‌رسد پرچمدار جدید هواوی، میت ۸ خواهد بود که البته نمی‌توان انتظار معرفی آن در نمایشگاه ایفای ۲۰۱۵ را داشت.سازگار با اندروید ۶ دست به کار شده‌اند و لیستی از گوشی‌های آن‌ها نیز که قبل از سایر گوشی‌ها این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد، فاش شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi