اپل 222

چهارشنبه، ۰۳ تیر ۹۴ - ۱۰:۱۵

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

os_x_el_capitan_roundup-800x409

اپل امروز دومین بتای OS X 10.11 ال کاپیتان را برای توسعه‌دهندگان منتشر کرد. تنها دو هفته بعد از معرفی سیستم‌عامل جدید در کنفرانس توسعه‌دهندگان جهانی ۲۰۱۵ اپل و ارائه اولین بتا، دومین بتا از این سیستم‌عامل منتشر شده است. تغییرات جدیدی در دومین بتای ال کاپیتان صورت‌گرفته است. این آپدیت دارای بیلد ۱۵A204h است و از طریق Software update در App Store مک و از طریق مرکز توسعه‌دهندگان اپل قابل دانلود است. اپل هم‌چنین دومین بتای OS X سرور ۵٫۰ را منتشرکرده است. در ادامه همراه ترنجی باشید.

OS X ال کاپیتان براساس ویژگی‌های OS X یوسمیت ساخته‌شده است. در این نسخه بر روی عملکرد سیستم‌عامل تمرکزشده است. بهبودی‌هایی که در ال کاپیتان صورت‌گرفته است باعث‌شده تا سرعت سیستم‌عامل سریع‌تر شود. از فونت جدیدی در سراسر سیستم استفاده‌شده است. ال کاپیتان شامل یک ویژگی کنترل ماموریت جدید، ویژگی نمایش دونیم‌شدن برای استفاده دو برنامه به صورت تمام صفحه و هم‌زمان، چندین ویژگی جدید برای سافاری که شامل پین‌کردن سایت‌ها برای وب‌سایت‌های پربازدید و یک دکمه بی‌صدا فراگیر که همه‌ی تب‌ها را بی‌صدا می‌کند، است.

Mail با حرکت‌های جدید استایل-iOS و پیشنهاد‎‌‌های هوشمند و تصاویر، یادداشت‌ها و نقشه‌ها نیز بهتر از قبل‌شده‌اند و چند بهبودی کوچک در آن‌ها اتفاق‌افتاده است. OS X 10.11 ال‌ کاپیتان هم‌اکنون تنها برای توسعه‌دهندگان ثبت‌شده موجود می‌باشد اما اپل درنظر دارد تا بتای عمومی از این نرم‌افزار را در ماه بعدی عرضه کند. نسخه نهایی ال کاپیتان در پاییز امسال عرضه خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi