چهارشنبه، ۲۷ خرداد ۹۴ - ۱۰:۲۹

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

74d27ba6dcac67ec98aab2b196e65c60_XL

امروزه تبادل اطلاعات و فایل‌ها بین پلتفرم‌های مختلف امکان‌پذیر است و روش‌های مختلفی از جمله ایمیل یا اپلیکیشن‌های پیام رسان برای ارسال فایل‌ها وجود دارد. بیت‌تورنت نیز به همین منظور اپلیکیشنی توسعه داده که می‌توان به واسطه‌ی آن فایل‌های حجیم را بدون محدودیت به کاربران پلتفرم‌های مختلف ارسال کرد.

پلیکیشن جدید بیت تورنت که Shoot نام دارد، بر اساس تکنولوژی سینک بیت تورنت توسعه داده شده است. به واسطه‌ی این اپلیکیشن می‌توان فایل‌ها را بین پلتفرم‌های مختلف ارسال و دریافت کرد. عملکرد این اپلیکیشن متفاوت است؛ با کلیک کردن دکمه‌ی Send گالری گوشی هوشمند باز شده و می‌توان از بین ویدئوها و تصاویر مختلف، فایل مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از آن این اپلیکیشن کد QR تولید می‌کند که به کمک آن هر کابری که قصد دریافت فایل‌های شما را داشته باشد آن را اسکن خواهد کرد.

یکی از هدف‌های اصلی این اپلیکیشن تسهیل بخشیدن به تبادل فایل‌های دارای حجم بسیار بالا است. هدف دیگر آن هم امنیت بالا است، این اپلیکیشن حتی از سرویس‌هایی نظیر کلاد و اپلیکیشن‌های پیام رسان نیز ایمن است. این اپلیکیشن تنها برای تبادل سه فایل اول رایگان است، پس از آن باید مبلغ ۲ دلار را پرداخت کنید. یکی از سخنگویان بیت تورنت در مصاحبه با سایت VentureBeat اعلام کرده که از آنجایی که در اپلیکیشن Shoot تبلیغات وجود ندارد و به اشتراک گذاشتن فایل‌ها کاملا امن و خصوصی است، بنابراین تصمیم بر این بوده که این اپلیکیشن به طور کاملا رایگان عرضه نشود.

اپلیکیشن پلتفرم برای سه پلتفرم آی‌اواس، اندروید و ویندوز فون عرضه شده که از طریق لینک‌های زیر قابل دریافت است:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi