سه شنبه، ۲۶ خرداد ۹۴ - ۱۲:۲۷

گروه آیسا

شرکت  پویاسازان

فیسبوک از اپلیکیشن Moments با هدف آسان سازی به اشتراک گذاری تصاویر پرده برداشت

Creative Labs در فیسبوک، تقریبا مشابه آزمایشگاه X در گوگل است و محققان در آن محل تلاش می کنند تا با استفاده از هوش مصنوعی، دستاوردهای جدیدی داشته باشند.اکنون «آزمایشگاه خلاقیت» فیسبوک اپلیکیشن جدیدی را به نام Moments ارائه داده که در یک کلام، به اشتراک گذاری تصاویر گرفته شده را با دوستانتان ساده تر می کند. نکته ای که اپلیکیشن یاد شده را از اپ های همرده متمایز می نماید، استفاده از هوش مصنوعی در آن است. اپلیکیشن Moments برای پلتفرم های iOS و اندروید منتشر گشته و می تواند تصاویر را بر اساس زمان ثبت، مکان ثبت و همچنین با استفاده از هوش مصنوعی و شناخت چهره ها، دسته بندی نماید. سپس می توانید به راحتی هر دسته یا تصویر را با دوستانی که تمایل دارید و آنها نیز از اپ یاد شده استفاده می کنند به اشتراک بگذارید.

در نتیجه به شکل ساده، زمانی که با دوستانان بیرون هستید، به جای اینکه هر شخص از یک منظره تصویری را به ثبت برساند، صرفا یک نفر می تواند عکس گرفته و بعدا با این اپلیکیشن آن را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد.فیسبوک اذعان دارد که تمام عملیات به شکل خصوصی انجام شده و سایرین دسترسی به تصاویر به اشتراگ گذاشته شده نخواهند داشت. کاربر می تواند به راحتی یک تصویر را به اینستاگرام نیز منتقل کرده و یا آن را به کاربران دیگر در پلتفرم اندروید و iOS بفرستد.

اپلیکیشن Moments از امروز برای iOS و Android در ایالات متحده قابل دسترس بوده و در روزهای آینده می توان انتظار داشت که در دسترس سایر کاربران در نقاط مختلف جهان نیز قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi